İstanbul Pansiyon

istanbul-pansiyon.webp

İstanbul


  ÖN REZERVASYON
  İstanbul pansiyon hizmetlerimizle sektörde ön plana çıkmış olan pansiyonumuz sizlere kaliteli bir konaklama hizmeti sunuyor. Pansiyonumuz beylere özel olarak tasarlanmış son derece ideal odalardan oluşuyor. Ekonomik hizmetlerimizle sizlere rahat bir konaklama hizmeti sunmaktayız. Uygun fiyata konaklama arayanlara pansiyonumuz 7/24 hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz pansiyon hizmetleriyle İstanbul'da 1 günlük, 2 günlük işleri olanlara uygun düzeyde konaklama hizmetleri sunmaktayız.

  Pansiyonumuz merkez konumda yer almaktadır, dolayısıyla ulaşım yollarına yakınlığıyla ön plana çıkmaktadır. Elit beylere hızlı hizmetler sunan ve opsiyonel bir pansiyon olarak sektörde bilinmekteyiz. Bizi tercih ederek siz de kaliteli bir konaklamadan uygun fiyatlara yararlanmanın deneyimine erişebilirsiniz. İletişim numaramız üzerinden rezervasyon taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

  İstanbul Pansiyon 7/24

  İstanbul pansiyon tavsiye niteliğinde olan odalarımız tam sizin istediğiniz konforda bulunmaktadır. Odalarımızda sıcak su hizmeti sınırsız olarak bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman dilimi içinde odalarımızda banyo yaparak rahat bir vakit geçirebilirsiniz.

  Pansiyonumuz İstanbul'un en merkezi bölgesinde yer almaktadır. Böylelikle pansiyonumuzda kalan beyler ulaşım açısından sorunsuz bir hizmet deneyimi yaşıyorlar. Odalarımızda TV hizmeti de bulunmaktadır. Yatağınızda uzanarak TV izlemenin keyfini yaşayabilir, günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

  Pansiyonumuz sizlere opsiyonel hizmetler sunduğu gibi sunmuş olduğu hizmetlerin tamamını da ekonomik boyutlarda sunmaktadır. Uzun süreli konaklama yapmak isteyen beylere cüzi fiyat aralığında hizmetler sunuyoruz, böylelikle size hem konforlu bir konaklama hem de uygun bir konaklama hizmeti sağlamaktayız.

  İstanbul Pansiyon Fiyatları

  İstanbul pansiyon fiyatları dendiği zaman pansiyonumuz uygun fiyatlı hizmetleriyle ön plana çıkmayı başaran bir kurumdur. Pansiyonumuz erkeklere özel olarak açılmış bir pansiyondur. Fiyatlarımız oda standartlarına göre değişiklik gösterse de son derece uygun yapıdadır.

  İstanbul'da konaklamanın pahalı olduğu şu zamanlarda sizlere en uygun fiyatlara konaklama hizmetleri sunan bir kurumuz. Bizlerden alacağınız hizmetlerle hem rahat bir konaklama yaşayacaksınız hem de paranız cebinizde kalacak. Siz değerli müşterilerimize müşteri memnuniyetini sağlamak için en kaliteli hizmetleri sunmaktayız.

  Vizyon ve misyon sahibi bir konaklama işletmeciliği olarak müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden daha önce gelmektedir.

  İstanbul Pansiyon Hizmetleri

  Pansiyon hizmetlerimizle İstanbul'da beylere konaklama işletmeciliği hizmetleri sunmaktayız. Beyler için özel olarak hazırladığımız pansiyon odalarımız beyleri memnun edecek standartlardadır. Odalarımızda kullanmış olduğumuz yataklarımız son derece rahat yataklardır. Böylelikle odalarımızda dinlenmenin keyfini yaşayacaksınız.

  Pansiyonumuz sizlere prensipli hizmetler sunmaktadır. Alacağınız hizmetlerle hem kaliteli bir konaklama deneyimi yaşayacaksınız hem de maddi yönden rahat bir konaklama yaşamış olacaksınız. Diğer pansiyonların aksine merkezi konumda bulunan pansiyonumuzun fiyatları son derece uygun düzeydedir.

  Kurumsal temelli bir işletme olarak müşteri merkezli çalışmaktayız. Müşteri odaklı sunmuş olduğumuz hizmetlerle beyefendilerin beğenisini kazanmış oluyoruz. İletişim numaramız üzerinden bizimle irtibata geçebilir, irtibata geçtikten sonra rezervasyon taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

  İstanbul Pansiyon Uygun Fiyatlı Hizmetler

  Uygun bir konaklama hizmeti arıyorsanız, pansiyonumuz tam size göre bir kurum. Pansiyonumuzda sunmuş olduğumuz hizmetlerle sizlere hızlı ve kurumsal hizmetler sunduğumuz gibi bu hizmetlerin hepsini de standart fiyatlarda sunmaktayız. Türkiye standartlarına uygun hizmetler sunan pansiyonumuz sizlere rahat bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Kaliteli bir konaklama için bizi tercih edebilirsiniz.

  Sizlere bütüncül bir hizmet sunarak, her daim konaklamalarınızda birinci tercihlerinizde bulunmaktayız. İstanbul'da konaklamaya ihtiyacınız varsa, bizimle iletişim numaramız üzerinden doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Sizlere hem kurumsal hem de alternatif hizmetler sağlıyoruz. Odalarımız Covid-19 salgını koşullarına uygun olarak dezenfekte edilmektedir. Böylelikle sizlere hijyenik bir pansiyon hizmeti sunmaktayız. Siz de kaliteli bir konaklama hizmeti almak istiyorsanız İstanbul pansiyonumuzu tercih edebilirsiniz.

  Odalarımız  Bilirsiniz ki İstanbul'da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda pansiyon denilince ilk akla gelen çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

  Oda Özellikleri


  CAMLI + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  350 ₺ / Gün
  2000 ₺ / Hafta
  6000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul'a açılan camları, …

  310 ₺ / Gün
  1800 ₺ / Hafta
  5500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  290 ₺ / Gün
  1700 ₺ / Hafta
  5000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

  230 ₺ / Gün
  1300 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Dört Kişilik

  Gökçe Pansiyon'da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

  230 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  On/Oniki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

  220 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Gökçe Pansiyon'dan Görüntüler

  Bir önceki yazımız olan İstanbul Günlük Apart başlıklı makalemizde ve İstanbul Günlük hakkında bilgiler verilmektedir.