Taksim Günlük Kiralık

taksim-gunluk-kiralik.jpg

  ÖN REZERVASYON  Taksim günlük kiralık olarak her gün sizlere hizmet veriyoruz. Kiralık evler konaklama yapısına göre ve yerine göre ikiye ayrılırlar. Bunlar pansiyon, odaları, günlük kiralık dairelerdir. Oteller oldukça lüks olan kapsamda yer alırlar. Oteller kendi içlerinde butik oteller ve yıldızlı oteller olmak üzere iki farklı gruba ayrılırlar.

  Bu oteller oldukça pahalı olduğu için günü birlik olan evler daha fazla tercih ediliyor. Bu evler çok daha uygun fiyatlıdır. Günlük kiralık evler ve pansiyondan çok daha farklıdır. İnsanlar burada konaklamak amacı ile kalıyorlar. Kısa süreliğine kalınabilecek ve kendilerini rahat hissedebilecek bir yer olarak tercih ediyorlar. Genellikle rezidans şeklinde olsalar da müstakil binalar şeklinde de kullanılabiliyorlar.

  Kimler Günlük kiralık Dairede Kalabilir?

  Taksim günlük kiralık daireleri oldukça uygun fiyatlı oluyorlar. İnsanlar bu dairelerde kalmayı daha çok tercih ediyorlar. Tek kişi, çiftler ve arkadaş grupları ve aileler günlük kiralık dairelerde kalabiliyorlar. Günlük kiralık evi ve pansiyondan ayıran özellik otel ve pansiyonlarda konaklayan kişiler kişi başına ödeme yaparken kiralık evde kalan kalan insanlar daire başına ödeme yaparlar. Bu şekilde evde kalmak daha uygun fiyatlı oluyor.

  Otelde 3 farklı kişi kalırsa 3 farklı şekilde ödeme olur. Ancak günlük kiralık evde 3 kişi kalırsa yalnızca daire başına ödeme yapılır. Otel ve pansiyonda kalan kişilerin kendilerine ait herhangi bir mutfağı olmaz iken, evde kalan kişilerin kendilerine ait bir mutfağı bulunur. Bazı otel odalarında banyo yoktur ancak günlük kiralık dairenin kendine ait banyosu ve tuvaleti bulunur. Yalnızca 1+0 da mutfak yoktur. Diğer daire türlerinde mutfak bulunuyor. Misafirler ek bir ücret ödemeden de mutfakta diledikleri yemekleri yapabiliyorlar.

  Neden Günlük Kiralık Ev

  Taksim günlük kiralık firması olarak en İyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Kişisel olarak ya da aile üyeleriniz ile birlikte otel işletmesinde kısıtlı bir konaklama şekli ile konaklamak yerine özgürce davranabileceğiz rahat bir ev ortamı için kiralık ev tercih etmek çok daha sağlıklı olacaktır.

  Günlük olarak da kiralayabileceğiz bu evleri bir kaç günlüğüne de kiralayabilirsiniz. Bu evlerde ihtiyaç duyacağınız mobilyalar, elektronik eşyalar, banyo, beyaz eşyalar, tuvalet, bina imkânları kullanıma sunulur iken, diğer işletmelere göre daha uygun fiyatıdırlar. Tatil seyahatlerinizde yakın yerlerde günlük kiralayacağınız ev varsa buraları kiralayabilirsiniz.

  Günlük Kiralık Ev Avantajları

  Taksim günlük kiralık firması olarak müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. Bazı insanlar kalabalık yerlerde konaklama yapmaktan hoşlanmazlar. Otel ve gibi ortak yaşam alanları ve insan kalabalıkları rahatsızlık verebiliyor. Bu sebepten ötürü insanlar kendine ait olan günlük kiralık evlerde kalmayı tercih ediyorlar.

  Bu şekilde konaklama sağlamak kişiler için daha rahat ve daha konforludur. Ev ortamına uygun bir konfor sunduğu için insanlar kendilerini evde hissediyor ve ekstra bir yorgunluk meydana gelmiyor. Mutfağın kullanılması ve istenilen yemeğin pişirilmesi, sessiz ve sakin bir ortamda uyuyabilmek gibi koşullar rahat ve konforlu bir konaklama sağlıyor.

  Ekonomik Ve Bölgesel Avantajlar

  Taksim günlük kiralık daire fiyatları ve otellerden daha uygun olduğu için daha fazla tercih ediliyor. Tatil amaçlı seyahatlerinizde rahat ve güvenilir bir konaklama sağlamak istediğiniz de kiralık evlerde kalabilirsiniz. Bazen bir günlük kiralama yapabiliyorken bazen de daha fazla kiralama yapabiliyorsunuz. Otel gibi olmadığı için kendinizi evinizde hissedersiniz. Tüm pansiyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Odalarımız  Bilirsiniz ki İstanbul’da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda denilince ilk akla gelen Gökçe Pansiyon çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

  Oda Özellikleri


  CAMLI + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  150 ₺ / Gün
  850 ₺ / Hafta
  2100 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul’a açılan camları, …

  140 ₺ / Gün
  800 ₺ / Hafta
  1900 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  140 ₺ / Gün
  750 ₺ / Hafta
  1700 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

  130 ₺ / Gün
  700 ₺ / Hafta
  1500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

  110 ₺ / Gün
  650 ₺ / Hafta
  1350 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

  100 ₺ / Gün
  600 ₺ / Hafta
  1250 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Dört Kişilik

  Gökçe ’da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

  100 ₺ / Gün
  600 ₺ / Hafta
  1250 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  On/Oniki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

  100 ₺ / Gün
  475 ₺ / Hafta
  1000 ₺ / Ay


  Gökçe Pansiyon’dan Görüntüler

  Bir önceki yazımız olan İstanbul Pansiyon başlıklı makalemizde istanbul ve pansiyon hakkında bilgiler verilmektedir.