İstanbul Günlük Apart

istanbul-gunluk-apart.png

İstanbul ve Hizmetleri


  ÖN REZERVASYON
  İstanbul günlük  hizmetleriyle sektörde tanınan bir şehir olarak ön planda olmuştur. Firmamız İstanbul'un kaliteli günlük apartlarını sizlere kiralayan son derece güzide bir kurum olarak bilinmektedir. Opsiyonlu çalışma olanaklarına sahip bir kurum olarak hizmet sahamızı her geçen gün bir basamak ileriye taşımayı başarmaktayız. Firmamızdan alacağınız hizmetlerle sizlerde kaliteli bir oluşumdan faydalanabilirsiniz.

  Günlük apartmanlarımızın hepsi eşyalı daireler olarak bilinmektedir. Dolayısıyla apartmanlarımızda ihtiyacınız olan bütün eşyalar mevcuttur. Apartlarımız 7/24 sınırsız WİFİ hizmeti vardır. Böylelikle dilediğiniz zaman dilimi içerisinde internet hizmetlerimizden yararlanabiliyorsunuz. Bunun yanında sıcak su hizmetlerimizde apartmanlarımızda sınırsızdır. Terlik, şampuan ve temiz havlu odanıza girerken sizlere sunulmaktadır.

  Hizmeti

  İstanbul günlük apart hizmetlerimiz sektörde ön plana çıkmayı başaran işletmelerden biriyiz. Hizmetlerimizi sizlere en nitelikli yollardan sunmayı başarıyoruz. Firmamızdan alacağınız hizmetlerin tamamı enternasyonal kalite standartlarına mensup hizmetlerdir. Hizmetlerimizi sizlere uygun fiyat ve kalite ile sunmayı başarmaktayız.

  Firmamız her daim sizin yanınızda yer alarak sizlere en geniş standartlarda opsiyonlu hizmetler sunmayı sağlamaktadır. Firmamız sunduğu fiyatları ve kalitesi ile sektörde adından sıklıkla söz ettiriyor. Kurumsal bir firma olarak kurumsal standartlarda protokollere uygun bir şekilde sizlere kiralama hizmetlerini sunuyoruz. Kiralama sürecinde müşterilerimize her daim yardımcı oluyoruz.

  İstanbul Günlük Apart Firması

  İstanbul günlük apart firması olarak müşteri odaklı çalışma prensiplerine sahibiz. Firmamız müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır. Dolayısıyla müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli koşul olarak bilinmektedir. Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek tamamlamak için hizmet sahamızı her geçen gün güncelleyerek genişletmekteyiz. Firmamızdan alacağınız hizmetlerin en önemli özelliği fiyatları ve kalitesidir.

  Prensipli bir firmadan hizmet alarak siz de kaliteyi yaşayabilirsiniz. Apartmanlarımızın hepsi uygun standartlarda dizayn edilmiş kullanışlı binalar olarak bilinmektedir. Günlük apart firması olarak hizmet sahamızı her geçen gün genişleterek siz değerli müşterilerimize uluslararası standartlarda hizmetler sunmayı başarmaktayız. Bizlerden alacağınız hizmetlerle kaliteyi deneyimlemek ve yaşamak çok ayrıcalıklı olarak biliniyor.

  İstanbul Günlük Apart Profesyonel Hizmetler

  İstanbul günlük apart firması olan kurumumuz sizlere tüm hizmetlerini profesyonel bir anlayışla sunmaya odaklanmıştır. Güvenilir bir hizmetten yararlanmanızı sağlayabilecek en tecrübeli kurum olarak sektörde ön planda olmaktayız. Firmamızdan alacağınız hizmetlerle kaliteyi yaşamak ve deneyimlemek son derece kolay ve hızlıdır. Her daim sizin hizmetinizde bulunuyoruz. Sınırsız kalite koşullarına uyumlu hizmetlerimizden yararlanmanın en kolay ve güvenilir yolu bizden hizmet almaktır.

  Hizmet sahamızı her geçen gün güncelleyerek hizmet potansiyelimizi artırıyoruz. Firmamız geniş bir yelpaze içerisindeki hizmetleri en nitelikli yollardan sunmayı başarmaktadır. Başarılı bir kurumdan hizmet alarak siz de kaliteli bir konaklama hizmetinden yararlanmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

  İstanbul Günlük Apart Şirketi

  İstanbul günlük apart şirketi sizlere her alanda hizmetler sağlayan tecrübeli bir kurum olarak ön plandadır. Firmamızdan alacağınız hizmetlerle huzurlu ve kaliteli bir konaklamayı deneyimleme şansına erişebilirsiniz. Standartların ötesinde bir hizmet deneyimini sizlere en geniş faktörler ekseni altında sunmayı başarmaktayız. Firmamız hizmetlerini her geçen gün genişleterek sizlere sonsuz bir hizmet deneyimini en kurumsal yollardan sunmayı başaran bir şirkettir.

  Şirketimiz sizlerin de desteğiyle her geçen gün büyüyerek  hizmet kalitesini çok daha fazla genişletmektedir. Apartlarımızın içinde misafirlerimizin ihtiyacı olacak bütün ürünler mevcuttur. Böylelikle kaliteli bir konaklama hizmetini en uygun fiyatlar ekseni altında yaşamanın avantajını sizlere sunmuş oluyoruz.

  Odalarımız  Bilirsiniz ki İstanbul'da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda pansiyon denilince ilk akla gelen çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

  Oda Özellikleri


  CAMLI + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  350 ₺ / Gün
  2000 ₺ / Hafta
  6000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul'a açılan camları, …

  310 ₺ / Gün
  1800 ₺ / Hafta
  5500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  290 ₺ / Gün
  1700 ₺ / Hafta
  5000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

  230 ₺ / Gün
  1300 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Dört Kişilik

  Gökçe Pansiyon'da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

  230 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  On/Oniki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

  220 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Gökçe Pansiyon'dan Görüntüler

  Bir önceki yazımız olan İstanbul Günlük Daire başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.