İstanbul Günlük Daire

istanbul-gunluk-daire.png


  ÖN REZERVASYON
  İstanbul günlük daire olarak siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Daire hakkında bilgi edinmek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Kiralayacağınız daire ile ilgili görseller talep edebilirsiniz. Size gönderilen fotoğrafları saklayın evi kiralamak için geldiğinizde bu görseller ile kıyaslama yapabilirsiniz.

  Eğer daire de herhangi bir problem varsa ve fotoğraftaki görsel ile herhangi bir alakası yoksa bu kurumları şikâyet edebilirsiniz. Kiralanacak olan günlük daire firmasının güvenilir olup olmadığından mutlaka emin olunmalıdır. Biz firma olarak yıllardır güven veren bir hizmet sunmaktayız.

  İstanbul Günlük Daire 

  İstanbul günlük daire bütün ihtiyaçlarınızı karşılar niteliktedir. İsterseniz aileniz ile isterseniz arkadaşlarınız ile isterseniz eşiniz ile kısa günü birlik olarak bu daireleri tercih edebilirsiniz. Günlük daireler tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyorlar ve fiyatlar oldukça uygundur. Ev konforunda  tasarlanmış günlük kiralayabileceğiniz evlerdir. Dünya genelinde uzun zamandan beri bu tarz hizmetler bulunmaktadır.  Ülkemiz de ise son bir kaç yılda günlük olarak ev kiralama hizmetleri verilmeye başlandı.

  Günümüz de konaklamaya ihtiyacı olan yerli ya da yabancı misafirlerin ya da seyahat esnasında konaklamaya ihtiyaç duyan kişiler tercihlerini evlerden yana kullanıyor. odası gibi olmadığı için insanlar burada kendi evlerindeymiş gibi bir hisse kapılıp kendilerini daha rahat hissettikleri için bu tarz evler de konaklamayı tercih ediyor.

  Otel fiyatları daha pahalı olduğu için günlük ev kiralama işine daha sıcak bakıyorlar. Günlük fiyatları daha uygundur. Bir daire kiralamak istediğiniz de sizden ön ödeme adına bir istekte bulunurlarsa ödemeyi yaptığınıza dair mutlaka belge almalısınız. Bu önem verilmesi gereken bir konudur.

  Günlük Dair Nasıl Kiralanır? 

  İstanbul günlük daire  olarak size hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Daire de herhangi bir sorun ya da eksiklik meydana gelmemesi adına sizler ile sürekli olarak iletişim halindeyiz. arayışında iseniz ve tercihinizi günü birlik bir daireden yana yapmak istiyorsanız Google' dan konaklama yapmak istediğiniz semt, il, ilçe ile ilgili araştırma yapmanız gerekiyor.

  Evin konumu da oldukça önemlidir. Kiralamak istediğiniz ev merkezden uzak bir yerdeyse gidip gelmelerinizde sorun olabilir. Uzun bir süre konaklama yapacaksanız bunu göz önüne alın ve merkeze yakın bir yerde kiralama yapmaya çalışın.

  Günlük Avantajları

  İstanbul günlük daire oldukça uygun fiyatlı dairelerdir. Siz değerli müşterilerin mağdur olmaması için firma olarak en iyi hizmeti veriyoruz. Kiralık daireler otel odaları gibi sıkışık ve dar alanlar değildir. Elbette lüks olan oteller de bulunuyor ancak bu oteller de oldukça pahalı oluyor. Bu nedenden ötürü kiralık evler otel odalarından çok daha avantajlıdır.  Kiralık dairelerin bir bahçesi olabiliyorken otel odalarının ya da pansiyonların bir bahçesi olmuyor ve yaşam alanları oldukça kısıtlıdır.

  Günlük Daire Nasıl Olmalı?

  İstanbul günlük daire firması olarak sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Günlük daireler oldukça konforlu olmalıdır. Evin için de yer alan eşyaların yeni olması da önemli olan bir başka konudur. Kiralık daire hizmetini 'dan alabilirsiniz.

  Odalarımız  Bilirsiniz ki İstanbul'da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için kiralık daire bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda pansiyon denilince ilk akla gelen Gökçe Pansiyon çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

  Oda Özellikleri


  CAMLI + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  350 ₺ / Gün
  2000 ₺ / Hafta
  6000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul'a açılan camları, …

  310 ₺ / Gün
  1800 ₺ / Hafta
  5500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  290 ₺ / Gün
  1700 ₺ / Hafta
  5000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

  230 ₺ / Gün
  1300 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Dört Kişilik

  Gökçe Pansiyon'da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

  230 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  On/Oniki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

  220 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Gökçe Pansiyon'dan Görüntüler

  Bir önceki yazımız olan İstanbul Günlük Kiralık Ev başlıklı makalemizde günlük kiralık daire ve hakkında bilgiler verilmektedir.