İstanbul Butik Otel

istanbul-butik-otel-nedir.jpg

İstanbul ve Hizmetleri


  ÖN REZERVASYON
  İstanbul Bizans İmparatorluğuna, Roma İmparatorluğu'na ve Osmanlı Devleti'ne başkentlik yapmış bir şehirdir. Türkiye'nin Marmara bölgesinde yer alan şehir önemli boğazlara sahiptir. Asya ve Avrupa'yı birleştiren şehir tarihi kültürel zenginliğinin yanında doğal güzellikleriyle de yerli ve yabancı turistleri çekmektedir. Uzun zaman dilimleri boyunca hep merkez durumda olan ve iktidarda kalmayı başaran nadir şehirlerdendir.

  Şehir turist yoğunluğu ve iş için gelenlerin yoğun olması sebebiyle farklı tiplerine (Ultra her şey dahil oteller, Ekonomik Oteller, Butik Oteller vb.) sahiptir. İstanbul butik otel; İstanbul'da özellikle en yaygın otel türlerinden biridir. İstanbul'da kendi isteklerinize ve bütçenize uygun otel tipi bulmak zor değildir.

  İstanbul dört mevsim turist ağırlamaktadır. Ayrıca iş yapmak için de gelen iş insanları çoktur. İstanbul doğal limanlara da sahiptir. İklimi Karadeniz ve Akdeniz makro iklimleri arasında geçiş özellikleri taşımaktadır.

  İstanbul Butik Otel

  İstanbul farklı medeniyetlere ev sahipliği yaptığı için kültürel zenginliği çok fazladır. İstanbul kendisi başlı başına tarihi bağrında taşıyan bir müze gibidir. Her bir adımda tarihi buram buram hissetmeniz olasıdır. Saraylar, camiler, parklar, bahçeler, müzeler görülmesi gereken yerlerin başlıcalarıdır.

  İstanbul'un gezilecek yerlerin başında Topkapı Sarayı yer almaktadır. Orayı dolaştıktan sonra Sultanahmet Meydanı'na çıkabilirsiniz. Bu bölgede İstanbul butik otel seçenekleri oldukça fazladır.  Yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olan Sultanahmet Camii de buradadır. Hemen yakınında Ayasofya Camisi bulunmaktadır. Bu bölgeleri gezdikten sonra az ilerde yer alan Yerebatan Sarnıcı'nı gezebilirsiniz. Buraya kadar gelmişken Kapalı Çarşıyı gezmeden dönmeyiniz. Bunlar İstanbul'da gezilecek yerlerden sadece birkaçıdır.

  İstanbul'da Otel Seçimi

  İş seyahati, gezi, tatil herhangi bir sebepten İstanbul'da konaklayacaksanız önce bir otelden ne beklediğinizi belirlemelisiniz. İstanbul'da her bölgede farklı türde otel seçenekleri bulunmaktadır.

  • Önce ne tür bir otelde konaklamak istediğinize karar vermelisiniz.
  • Bütçenizi zorlamayacak, size uygun otel seçeneğini seçmelisiniz.
  • İncelediğiniz otelin yeri ve konumu ulaşım açısından size uygun olan bir yerde olmalıdır.
  • Seçmek istediğiniz otelle ilgili kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.
  • Otelin size sunacağı imkânları araştırın.
  • Eğer ailenizle kalacaksanız çocuklarınızın rahatını da göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız.

  İstanbul size sunduğu çeşitli imkânlar ve sunacağı farklı seçimlerle sizlere kolaylık sağlayan bir şehirdir. İstanbul butik otel, ekonomik otel, her şey dahil oteller, iş seyahatlerine uygun oteller gibi farklı türde otel seçenekleri sizlere sunmaktadır. Gezip görmek istediğiniz her neresiyse oraya yakın otel bulmak hiç zor değildir.

  İstanbul Butik Otel Neden Tercih Etmelisiniz?

  Bütün butik otellerde olduğu gibi İstanbul butik otel seçenekleri de sizlere ev konforunda hizmet vermektedir. Oda sayıları 25'i aşmayan, lüks kategorisinde de değerlendirilen butik oteller sizlere farklı imkân ve hizmetler sunmaktadır.

  İstanbul butik otellerin sizlere sundukları;

  • Otel sahipleri ya da çalışanları her misafirle aynı derecede ilgilendiği gibi, birebir sohbet etme ortamı ve sıcak bir ev rahatlığı vermektedir.
  • Oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon gibi farklı imkânlar sunmaktadır.
  • Yoga, pilates gibi çeşitli aktiviteler sunmaktadır.
  • Modaya uygun şekilde hizmet vermektedirler.
  • Açık büfe yer almaktadır.
  • Kendilerine ait havuzları bulunmaktadır.
  • Dış mimari ve iç mimari şık ve süslenmiş olan otellerdir.

  Diğer şehirlerdeki butik oteller gibi İstanbul butik otel seçenekleri aynı imkânlara belki daha fazlasına sahiptir. Hem tatilinizi yapıp hem de ev konforundan çıkmak istemeyenler için butik otel vazgeçilmez bir seçenektir. Sizlerde bu hizmetlerin hepsine ve daha fazlasına sahip olarak tatil yapmak isterseniz güvenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz. https://www.gokcepansiyon.com

  Odalarımız  Bilirsiniz ki İstanbul'da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda pansiyon denilince ilk akla gelen çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

  Oda Özellikleri


  CAMLI + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  350 ₺ / Gün
  2000 ₺ / Hafta
  6000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul'a açılan camları, …

  310 ₺ / Gün
  1800 ₺ / Hafta
  5500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  290 ₺ / Gün
  1700 ₺ / Hafta
  5000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

  230 ₺ / Gün
  1300 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Dört Kişilik

  Gökçe Pansiyon'da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

  230 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  On/Oniki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

  220 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Gökçe Pansiyon'dan Görüntüler

  Bir önceki yazımız olan İstanbul Apart başlıklı makalemizde , gökçe pansiyon ve daire hakkında bilgiler verilmektedir.