İstanbul Apart

istanbul-apart-gokce-pansiyon-1200x1200.jpg

ve Hizmetleri


  ÖN REZERVASYON
  İstanbul  hizmeti veren firmamız sizlere profesyonel bir konaklama hizmeti sunuyor. Apart dairelerimizin hepsi birinci sınıf hizmet potansiyeline sahiptir. Böylelikle ortaya kaliteli bir konaklama hizmeti çıkıyor. Tüm güvenlik protokollerine uygun olarak çalışmaktayız. Bizden alacağınız birinci sınıf hizmetlerle kaliteli bir apart hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  dairelerimizi dilerseniz aylık olarak da kiralayabilirsiniz. Aylık kiralama neticesinde fiyatlarımızda indirim yapmaktayız. Böylelikle daha uygun fiyatlara apartman hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bizden günlük apart hizmeti alabilirsiniz. Sizlere sıcak ve kaliteli bir konaklama avantajı sağlıyoruz.

  İstanbul Apart Özellikleri

  İstanbul apart dairelerimizin hepsi kaliteli hizmetler olarak bilinmektedir. Apartmanlarımızın içinde sınırsız WİFİ hizmetini sizlere sunmaktayız. Kaliteli bütüncül ve profesyonel bir hizmetten yararlanmanın en hızlı yolu olarak biliniyor. Gökçe pansiyondan alacağınız hizmetlerin tamamı birinci sınıf kalitesine mensup hizmetlerdir. Her alanda sizlere uygun ve enternasyonal kalitede hizmetler sunmayı başarıyoruz.

  Apartmanlarımızda 7/24 sıcak su hizmeti bulunuyor. Böylelikle dilediğiniz zaman dilimi içinde banyo yapmanın keyfini apartmanlarınızda yaşayabilirsiniz. Apartmanlarımızın hepsi güvenlikli dairelerdir. Bunun yanında güvenlik kameralarımız 24 saat sizlere hizmet vermeyi başarıyor. Nitelikli bir hizmetten yararlanmanın en seçkin yolu firmamızdan apartman kiralama hizmeti almaktır.

  İstanbul Apart Kalitesi

  İstanbul apart hizmetlerimizi müşterilerimize fiyat performans odaklı sunmaktayız. Firmamızdan alacağınız hizmetlerle siz de kaliteyi yaşayabilir ve kaliteyi deneyimleyebilirsiniz. Firmamız sizlere sınırsız içeriklere sahip bir hizmet deneyimini en uygun fiyatlarla sunmayı başarıyor. Kurumsal tabanlı bir firma olarak bizlerden alacağınız hizmetlerin tamamı bütüncül bir hizmet anlayışına uygun olarak gerçekleşiyor.

  Firmamız hizmet sahasını her geçen gün genişleterek apartmanların içini lüksleştiriyor. Apartmanlarımızda klima hizmeti de bulunuyor. Böylelikle sıcak yaz günlerinde klimalarınızla kaliteyi yaşayabilme olanağına sahip olabilirsiniz.  Gökçe pansiyondan alacağınız bütün hizmetler uluslararası kalite standartlarına tam uyumluluk gösteren nitelikli hizmetler olarak ön plana çıkmaktadır. Her daim sizin yanınızda olan firmamız hayatınızın ikinci ailesi olacaktır.

  İstanbul Apart Nedir?

  İstanbul apart firması sizlere profesyonel hizmetler sunan ve kaliteli bir konaklama hizmetini en ayrıcalıklı yollardan sunan bir firmadır. Bizden alacağınız hizmetlerle kaliteyi yaşayabilir ve profesyonel bir apartmanda yaşayabilme olanağına erişebilirsiniz. Ahenkli bir oluşum özelliğine sahip olan firmamız sizlere yasal protokollere uygun bir hizmet deneyimi sunuyor. Gökçe pansiyon her alanda müşterilerine odaklı bir hizmet deneyimi sunuyor.

  Gökçe pansiyon evlerinin hepsi hijyenik evlerdir. Hijyen güvenliğinizi gerçekleştirmek için düzenli olarak dairelerinizi temizlemekteyiz. Böylelikle sizlere günlük temizleme hizmeti de sunmaktayız. Firmamızı temizlik personelleri çarşaflarınızı, çamaşırlarınızı her şeyinizi temizleyerek toplamaktadır. Her daim kaliteyi sizlere sunuyoruz.

  İstanbul Apart Fiyatları

  İstanbul apart fiyatları son günlerde oldukça fazla gündeme geliyor. Fiyatların oluşumunda rol oynayan birçok etmen bulunuyor. Birinci sınıf bir evde oturarak lüks bir alanda oturmak istiyorsanız firmamızın apartmanları sizlere uygun fiyatlı hizmetler sağlıyor. Kaliteli bir evde yaşamak istiyorsanız sizlere İstanbul'un en kaliteli apart hizmetlerini sunuyoruz.

  Apartmanlarımızın hepsinin güvenlik sistemleri üst düzey seviyelerdedir. Böylelikle herhangi bir güvenlik problemi yaşatmadan sizlere kaliteli bir hizmet deneyimi sunmuş oluyoruz. Gökçe pansiyondan alacağınız hizmetlerin hepsi yasal koşullar ekseni altında gerçekleşiyor. Böylelikle bütün süreç protokollere uygun ve profesyonel bir şekilde işliyor.

  Odalarımız  Bilirsiniz ki İstanbul'da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda pansiyon denilince ilk akla gelen Gökçe Pansiyon çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

  Oda Özellikleri


  CAMLI + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  350 ₺ / Gün
  2000 ₺ / Hafta
  6000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul'a açılan camları, …

  310 ₺ / Gün
  1800 ₺ / Hafta
  5500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  290 ₺ / Gün
  1700 ₺ / Hafta
  5000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

  230 ₺ / Gün
  1300 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Dört Kişilik

  Gökçe Pansiyon'da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

  230 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  On/Oniki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

  220 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Gökçe Pansiyon'dan Görüntüler

  Bir önceki yazımız olan Beşiktaş Pansiyon başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.