Günlük Kiralık Daire

gunluk-kiralik-daire.png

  ÖN REZERVASYON  Kısa süreli konaklama hizmetlerine ihtiyaç duyan kişilerin tercih ettiği hizmetlerin başında hizmetleri gelmektedir. Günlük kiralık daire hizmetlerimizi sizlere standartlar çerçevesi ekseni altında sunmaktayız. Böylelikle sizlere kaliteli bir hizmet deneyimini en kurumsal yollardan sunmuş oluyoruz. Dairelerimizin en önemli özelliği hijyenik olmasıdır. Covid-19 salgınına özel olarak dairelerimizi temizliyoruz, böylelikle temiz bir konaklama hizmeti deneyimine erişmiş oluyorsunuz.

  Bütüncül bir konaklama hizmetinden yararlanmak isteyenlerin tercih ettiği birinci adres konumundayız. Günlük kiralık dairelerimizde sınırsız sıcak su hizmeti bulunmaktadır. Böylelikle kişiler istedikleri zaman dilimi içinde banyo yapmanın keyfini yaşayabilir. Müşteri merkezli çalışan bir kurum olarak müşteri memnuniyeti bizim için en önemli ilke niteliğindedir.

  Fiyatları

  Konaklama işletmeciliği konusunda siz değerli müşterilerimize en özel hizmetleri sunmaktayız. fiyatları konusunda dairelerimiz son derece ekonomik fiyatlara sahiptir. Ekonomik bir konaklama hizmeti deneyiminden yararlanmak isteyenlere hızlı hizmetler sunmaktayız. Böylelikle bizlerden alacağınız hizmetler birinci sınıf hizmetler olarak ön plana çıkmış oluyoruz. Dairelerimiz merkezi konumda bulunmaktadır. Merkezi konumda ekonomik bir konaklama hizmeti deneyimi yaşamak istiyorsanız sizlere bu alanda en kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

  Kiralık dairelerimizde kişilerin rahat edecekleri bütün standart hizmetler bulunmaktadır. Rahat yataklarda kaliteli bir uyku keyfi yaşayabilirsiniz. WİFİ hizmetlerimiz sayesinde dilediğiniz zaman internete bağlanabilirsiniz. Kiralık daire hizmetlerimiz son derece modern daireler olarak ön plana çıkmaktadır.

  İlanları

  ilanları kapsamında dairelerimizin ilanları her zaman ilgi görüyor ve her zaman gözde tercihler arasında yer alıyor. Dairelerimizde sizlere en kurumsal hizmetleri sunuyoruz. Böylelikle konforlu ve rahat edeceğiniz bir hizmet deneyimi sağlamış oluyoruz. Kaliteli bir konaklama hizmeti almak istiyorsanız bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra rezervasyon taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Böylelikle hızlı bir rezervasyon hizmetinden yararlanma deneyimini de yaşayabilirsiniz.

  Günlük kiralık dairelerimizi istediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. Gün sayısını belirlemek tamamen size kalmış bir durumdur. Dairelerimizde bir kişinin ihtiyacı olabilecek bütün eşyalar bulunmaktadır. Böylelikle kaliteli bir hizmetten yararlanmanın en aktif hizmetini yaşama olanağına kavuşursunuz.

  Ayrıcalığı

  Ayrıcalıklı bir konaklama hizmeti deneyimi yaşamak istiyorsanız tercih edeceğiniz en kurumsal adres niteliğindeyiz. Sizler için günlük kiralık dairelerimizi en modern koşullar altında tasarlayarak oluşturmaktayız. Dairelerimizin en önemli özelliği ekonomik fiyatlı hizmetler olmasıdır. Ekonomik bir kiralık daire hizmetinden yararlanmak isteyenlere en kapsamlı hizmetleri sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerle en çok tercih edilen konaklama işletmeciliği kurumuyuz.

  Dairelerimizi dilediğiniz zaman dilimi içinde kiralayabilirsiniz. 7/24 bizden kiralama hizmeti alabilir ve hızlı bir hizmetten yararlanmanın fırsatına erişebilirsiniz. Potansiyelli bir hizmeti sizlere birinci sınıf ekseni altında sağlıyoruz. Dairelerimiz düzenli olarak temizlemektedir. İş ziyaretlerinizde, kısa süreli konaklamalarınızda, bölge seyahatlerinizde dairelerimiz tercihlerinizin birinci sırasında yer alacaktır.

  Profesyonel Hizmetler

  Profesyonel koşullar altında konaklama hizmeti almak istiyorsanız dairelerimiz sizlere bu alanda en kaliteli hizmetleri sunmayı başarıyor. Bizlerden alacağınız avantajlı hizmetlerle rahat bir konaklama olanağı yaşayabilirsiniz. Konaklama sektöründe sizlere alternatif hizmetler sunmayı başarmaktayız. Böylelikle hızlı bir hizmeti sizlere sağlamış oluyoruz. Kurumumuzla iletişime geçerek siz de kaliteyi yaşayabilme fırsatına sahip olabilirsiniz.

  Dairelerimiz sizlerin hizmetine uygun olarak hazırlanmıştır. Uygun seviye bir konaklama ayrıcalığı yaşamak istiyorsanız bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Sizlere kaliteli ve rahat bir konaklama hizmeti deneyimi sunmaktayız. Her daim konaklamalarınızda birinci sırada yer alacağınız. Bizi tercih ederek siz de kaliteli bir konaklama hizmetinden geniş standartlarda yararlanabilirsiniz.

  Odalarımız  Bilirsiniz ki İstanbul’da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için kiralık daire bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda pansiyon denilince ilk akla gelen çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

  Oda Özellikleri


  CAMLI + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  150 ₺ / Gün
  850 ₺ / Hafta
  2100 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul’a açılan camları, …

  140 ₺ / Gün
  800 ₺ / Hafta
  1900 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  140 ₺ / Gün
  750 ₺ / Hafta
  1700 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

  130 ₺ / Gün
  700 ₺ / Hafta
  1500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

  110 ₺ / Gün
  650 ₺ / Hafta
  1350 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

  100 ₺ / Gün
  600 ₺ / Hafta
  1250 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Dört Kişilik

  ’da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

  100 ₺ / Gün
  600 ₺ / Hafta
  1250 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  On/Oniki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

  100 ₺ / Gün
  475 ₺ / Hafta
  1000 ₺ / Ay


  Gökçe Pansiyon’dan Görüntüler

  Bir önceki yazımız olan İstanbul Butik Otel başlıklı makalemizde Butik otel, istanbul butik otel ve otel hakkında bilgiler verilmektedir.