Taksim Apart

taksim-apart.jpeg

Taksim ve Hizmetleri


  ÖN REZERVASYON
   hizmetlerini sizlere en geniş standartlar ekseni altında sağlıyoruz. Taksim İstanbul'un en lüks ve kaliteli bölgesidir. Dolayısıyla Taksim ilçesinde oturmak oldukça avantajlı ve prensiplidir. Kaliteli bir hizmetten yararlanmanın en ayrıcalıklı yolu firmamızdır. Firmamızdan apartman hizmetleri alabilir, hayalinizdeki evde oturmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bütüncül hizmetlerden yararlanmanın en kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetlerini sunmaktayız.

  Taksim apartman hizmetlerimizden geniş kapsamlı olarak yararlanma ayrıcalığına erişebiliyorsunuz. Sizlere sağlık ve hijyen standartlarına uygun bir ortamda hizmetler sağlıyoruz. Böylelikle sizlere kaliteli bir hizmet sunarak her alanda profesyonel bir hizmet deneyimini sizlere sunuyoruz. Hizmette sınır tanımayan bir kurum olarak yasal protokollere uygun olarak sizlere hizmet sunuyoruz.

  Taksim Apart 7/24

  Taksim apart kurumumuz sizlere 7/24 hizmetler sunan kurumsal temelli bir firmadır. Firmamızdan alacağınız hizmetlerle hızlı ve ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmanın deneyimini yaşayabilirsiniz. Firmamız sizlere birinci sınıf bir hizmet deneyimi sunmaktadır. Apartmanlarımızın hepsinde sınırsız WİFİ hizmeti var. Dolayısıyla kaliteli bir internet deneyimini yaşayabilme olanağına erişebilirsiniz.

  Bunun yanında sizlere sınırsız sıcak su hizmeti de sunuyoruz. Dilediğiniz zaman dilimi içerisinde banyo yapabilme olanağına erişebilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel bir hizmetten yararlanmanın en yenilikçi adresi firmamız olarak bilinmektedir. Bütüncül bir hizmetten hızlı bir şekilde yararlanmak istiyorsanız sizlere son nesil olanaklarda hizmetler sunmayı başarıyoruz. Apartlarımızın hepsi kartonpiyerlidir. Dolayısıyla lüks hizmet deneyimini sizlere en ayrıcalıklı yollardan sunmayı başarıyoruz.

  Taksim Apart Firması

  Taksim apart firması sınırsız kalite koşullarına en uygun hizmet deneyimini sizlere sunmayı başarıyor. Birinci elden bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızın apartmanlarının hepsi lüks apartmanlar olarak ön plana çıkıyor. Dolayısıyla evlerimizde kaliteli bir yaşam alanına kavuşma deneyimine erişebilirsiniz. Böylelikle kaliteyi bizimle yaşayabilirsiniz.

  Şirketimizden alacağınız evlerin hepsi protokollere uygun olarak sizlere kiralanıyor. Böylelikle bütün süreç hukuki bir şekilde gerçekleşiyor. Her alanda hizmetlerimizi sizlere birinci sınıf ortamlara uygun olarak sunmaktayız. Firmamız hizmetlerini her geçen gün genişleterek sizlere standartların ötesinde hizmetler sunmaktayız. Böylelikle kaliteyi bizimle yaşama fırsatına erişmiş olacaksınız. Taksim ilçesinin en prestijli ev kiralama firması olarak bilinmekteyiz.

  Taksim Apart Ücretleri Ne Kadar?

  Taksim apart ücretleri son günlerde oldukça fazla gündeme gelen bir konudur. Firmamızın apart evlerinin hepsi uygun fiyat aralığında sizlere sunuluyor. Böylelikle kaliteli bir evde oturmanın deneyimini bizlerden alacağınız apart hizmetleriyle yaşayabilme olanaklarına sahip olmuş olacaksınız. Taksim apart kiralama hizmetlerini sizlere geniş kapsamlı ve sınırsız bir şekilde sunuyoruz. Her alanda sizlere profesyonel bir hizmet sunduğumuz için en çok tercih edilen kiralama firması olarak bilinmekteyiz.

  Firmamızdan alacağınız bütün hizmetler sınırsız kalite koşullarına uygun olarak gerçekleşen son derece kaliteli hizmetlerdir. Bizlerden alacağınız hizmetlerle kaliteli bir yaşam alanına kavuşabilir, hem de son derece uygun fiyat aralığında kavuşabilirsiniz.

  Taksim Apart Lüks Daireler

  Taksim apart lüks daireler olarak ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla birçok kişinin en çok tercih ettiği evler olarak bilinmektedir. Taksimde oturmak günümüzde hem ayrıcalıklı hem de konforludur. Fakat kaliteli bir evde oturmak daha çok önemlidir. Sizlere kaliteli bir evde oturma deneyimini sunan son derece hızlı ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz.

  Sizlere kaliteli bir hizmetten yararlanmanın en ayrıcalıklı yollarını sunuyoruz.  Birinci sınıf kalite koşullarına uygun bir apart kiralama hizmeti sağlıyoruz. Böylelikle hizmetlerimizin tamamı  bütünüyle kalite standartlarına uygun olarak gerçekleşiyor. Kaliteli bir hizmetten yararlanmanın en güvenilir ve hızlı yolu Gökçe pansiyonun apart dairelerini kiralamaktan geçiyor. Böylelikle kaliteyi yaşayabilirsiniz.

  Odalarımız  Bilirsiniz ki İstanbul'da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda pansiyon denilince ilk akla gelen çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

  Oda Özellikleri


  CAMLI + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  350 ₺ / Gün
  2000 ₺ / Hafta
  6000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul'a açılan camları, …

  310 ₺ / Gün
  1800 ₺ / Hafta
  5500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  290 ₺ / Gün
  1700 ₺ / Hafta
  5000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

  230 ₺ / Gün
  1300 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Dört Kişilik

  Gökçe Pansiyon'da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

  230 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  On/Oniki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

  220 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Gökçe Pansiyon'dan Görüntüler