Kiralık Oda

Kiralik-Oda.jpg


  ÖN REZERVASYON
  Kiralık oda arayışı içerisinde olanlar için birbirinden güzel odalarımız bulunur. Belli başlı eşyaların bulunduğu odalarda kişilerin konaklaması oldukça rahattır. Yalnızca baylara oda kiralama hizmetimiz bulunur. Bu odalarda kişilerin ihtiyacı olan eşyaları bulmaları mümkündür. Günümüzde insanlar konaklamak adına uygun fiyatlı bulmakta zorlanabilirler. Ancak biz firma olarak uygun fiyatlarımız ile hizmet veririz. Uygun fiyatlı olmamızın yanında merkezi olmamız sebebiyle de her yere ulaşım oldukça kolaydır.

  Kiralık oda seçimlerinde kendilerine ait banyoları da bulunanlar tercih edilebilir. Ev konforunda olan odalarımızda dilediğiniz kadar kalabilirsiniz. Konaklama ihtiyaçlarını uygun fiyatlara sağlamak isteyen beyler pansiyonumuzu tercih edebilirler. Yıllardır sektörde konaklama hizmeti veren firmamız insanların konforlu bir şekilde konaklaması adına çalışmalarını sürdürür. Müşterilerimizin odalarımızdan memnun kalması bizim için oldukça önemlidir.

  Hijyenik Kiralık Odalar

  tercihlerinizde pansiyonumuzu tercih edebilirsiniz. Evinizde gündelik yaşamınızı sürdürebileceğiniz eşyalar pansiyonumuzda da yer alır. Odalarda yer alan temizlik araçlarımız sayesinde dilerseniz odalarınızın temizliğini de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında temizlik işleri ile ilgilenen görevlilerimiz de bulunur.

  Kiralık oda seçimlerinde pansiyonumuzu tercih etmeniz durumunda çevredeki marketlerden ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

  Eşyalı bekar evi tercihleri kişilerin çeşitli masraflardan kurtulmalarına da olanak sağlar. Ev kiralama fiyatları sürekli olarak artış gösterdiği için tek başına olan kişiler kiralık oda tercihleri ile uygun fiyatlı bir şekilde konaklama sağlayabilirler. Bunun yanında kiralık odalar kişilere ev konforunu yaşatacaktır.

  Tek başına yaşayacak olan kişiler için kiralık bekar odası çok daha avantajlı olacaktır. İş durumu nedeniyle konaklayacak yer arayışında olan kişiler tarafından tercih edilebilir. Pansiyonumuz son derece nezihtir. Bunun yanında çalışanlarımızın tamamı da güler yüzlüdür. Uygun fiyatlara kaliteli hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Yıllardır sektörde faaliyet gösteren ekiplerimiz her zaman sizlere en iyi hizmetleri sunmak adına çalışır.

  Oda Avantajları

  Günlük kiralık oda tutmanın pek çok avantajı bulunur. Odalarımızın hepsi güzel ve temizdir. Rahatınız düşünülerek hazırlanmış. Odalarımızda kişilerin ihtiyaç duyabilecekleri her türlü eşya bulunur. Herhangi bir aksilik yaşamanız durumunda personelimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Personelimiz yaşadığınız sıkıntıları kısa sürede çözüme kavuşturur.

  Pansiyonumuz güvenilir hizmet verme konusunda markalaşmıştır. Sizlere her zaman en iyi kiralık oda hizmeti sunmak adına kendimizi geliştiririz. Kiralık oda ile ilgili beklentilerinizi pansiyonumuzda karşılayabilirsiniz. Seyahat ya da tatil için geldiğinizde uygun fiyatlı bir pansiyon arayışı içerisindeyseniz bizi tercih edebilirsiniz.

  İş seyahatlerinde genelde kişiler işlerine yakın olan yerlerde konaklamak isterler. Kiralık oda hizmetleri veren firmamız merkezi bir lokasyondadır. Şehirde gitmek istediğiniz her yere rahatlıkla gidebilirsiniz. Araçlarınızı park edebileceğiniz bir otoparkımız da bulunur. Bayların rahatlıkla konaklayabileceği bir pansiyonuz.

  Pansiyon Hizmetlerimiz

  Kiralık oda hizmetleri verdiğimiz pansiyonumuzda ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde konaklamanız mümkündür. Vermiş olduğumuz konforlu hizmetimiz uygun fiyatlı olduğu için pek çok kişi tarafından tercih edilir. Bütçenize uygun olarak konaklamak adına pansiyonumuz tam size göredir.

  Seçmiş olduğunuz odalarda ihtiyaçlarınıza uygun olarak mini buzdolabı gibi eşyalar da bulunur. Banyolu odalarımız ile güvenli ve kaliteli bir şekilde konaklamanız mümkündür. Evinizin konforunda vakit geçireceğiniz bir yer arıyorsanız firmamız tam da size göredir.

  Odalarımızda yer alan eşyalarımız kişilerin kullanımına uygundur. Pansiyonumuz konaklayacak kişilerin konforunu düşünerek hizmet verir. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek rezervasyon oluşturabilir ve dilediğiniz kadar pansiyonumuzda konaklayabilirsiniz. Sizlere her zaman en kaliteli hizmeti vermek adına alanında deneyimli personellerimiz ile çalışmalarımızı sürdürürüz. Vermiş olduğumuz kiralık oda hizmetinden memnun kalırsınız.

  Odalarımız  Bilirsiniz ki İstanbul'da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda pansiyon denilince ilk akla gelen çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

  Oda Özellikleri


  CAMLI + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  350 ₺ / Gün
  2000 ₺ / Hafta
  6000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul'a açılan camları, …

  310 ₺ / Gün
  1800 ₺ / Hafta
  5500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  290 ₺ / Gün
  1700 ₺ / Hafta
  5000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

  230 ₺ / Gün
  1300 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Dört Kişilik

  Gökçe Pansiyon'da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

  230 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  On/Oniki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

  220 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Gökçe Pansiyon'dan Görüntüler

  Bir önceki yazımız olan Mecidiyeköy Günlük Kiralık başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.