Avrupa Yakası Otel

avrupa-yakasi-otel.jpg

Şehir dışına çıkmanın en düşündürücü tarafı nerede kalacağınız sorunudur. İster bir tatil için isterse bir iş gezisi için şehir dışına çıkmak telaşlı bir konu olduğunda her şeyden önce nerede konaklayacağımız konusu düşünülüp araştırılır.

Gökçe olarak tüm yolculuklarınızı güven içinde sağlayabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Kendinizi yalnız hissetmemeniz adına yol arkadaşlığı teklif ediyoruz. Bu konuda Avrupa Yakası’nda bulunan oteller ilk önereceğimiz otellerdir.

Kimseyi rahatsız etmeden ve kendi evinizin konforunda bir tatil ya da iş gezisi düzenlemek  kurumları ile artık çok kolay. Üstelik uygun fiyata ve evinizin rahatlığında huzur içinde geçirebileceğiniz günler vadediyoruz.

Avrupa Yakası Otelleri Hizmet Kalitesi

Tatil, iş ya da acil bir durumda İstanbul gibi Türkiye’nin en büyük şehrine geldiğinizde ilk etapta kalacak bir yer bulmalısınız ya da gelmeden önce otel rezervasyonu yaptırıp kalacağınız yeri güvence altına almalısınız.

Böylesine büyük bir kentte yabancı biri olarak dışarda kalmak güvenilir sayılmaz. İstanbul il sınırlarında yaşayıp Avrupa yakası bölümünde kalmak durumunda kalmış da olabilirsiniz. Bu esnada Avrupa Yakası otel rezervasyonlarına bakıp size en uygun olan oteli tercih etmelisiniz. Size ve şartlarınıza en uygun oteli belirlemeniz konusunda yardımcı olmak için hizmetinizdeyiz.

Genel olarak turist misafirlerini ağırlayan  işletmeleri hizmet kalitesi konusunda sınır tanımıyor. Müşteri memnuniyetini her daim on planda tutan otel işletmecileri sunulan her ürünün ve hizmetin kalitesine ayrı bir itina gösterir.

Avrupa yakası bizim dış dünyaya açılan kapılarımızdır. Bu bölümde yer alan oteller de ülkemizin reklam yüzüdür. Bu sebeple en kaliteli hizmet, en orijinal sunumlar ve zengin imkânlar ile en iyi işi çıkarmaya çalışmaktadırlar.

Avrupa Yakası Hizmet Alanları Nelerdir?

Hizmet sektörünün en önemli ayağını oluşturan ve belki de en zor ve başlı başına değerli bir kurum olan oteller özellikle turizmin yoğun olduğu bölgelerde ayakta kalabilmek adına kendilerini sürekli yenileyip bir üst aşamaya çıkmak için uğraşır. Bu sektörde tutunabilmek için müşteri memnuniyeti, güzel ve kaliteli bir hizmet ve iyi bir reklam gereklidir.

Reklamın en iyisi ise hizmet sektöründe insan aracılığı ile olandır. Otel sektörü gibi sektörler insanların beğenisi, bir daha tercih etmesi ve etrafındaki insanlara da önermesi ile ayakta durur.

Avrupa Yakası otel sektöründe hizmet ve kalite birinci sıradadır. Sürekli profesyonel çalışanlar tarafından temizlenen odalar, pırıl pırıl hijyenik banyo ve tuvaletler gelen müşterileri cezbediyor. Bir otelde aranan en büyük özellik odanın, banyo-tuvalet, eşyalar ve özellikle yatak çarşaflarının temizliğidir. Avrupa Yakası’nda oteller bu ihtiyaca cevap verir niteliktedir.  Eğer iş gezisinde iseniz çalışmanız için huzurlu bir ortam olmazsa olmaz.

Ayrıca İstanbul’a tatil için geldiyseniz Avrupa yakası otel özelliklerini araştırıp bu otellerden birinde kalmanızı öneriyoruz. Çünkü Dolmabahçe, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı gibi tarihi ve turistik yerler Avrupa Yakası bölümünde yer almaktadır.

En iyi tatili yapabilmeniz için en iyi hizmet veren ve bütçenize en uygun pansiyona yerleşmelisiniz. Gökçe hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Güncel fiyatlara buradan ulaşabilirsiniz

OdalarımızBilirsiniz ki İstanbul’da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda denilince ilk akla gelen çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

Oda Özellikleri


CAMLI + TV

Tek Kişilik

Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

250 ₺ / Gün
1450 ₺ / Hafta
3250 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMLI

Tek Kişilik

Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul’a açılan camları, …

240 ₺ / Gün
1400 ₺ / Hafta
2900 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMSIZ + TV

Tek Kişilik

Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

230 ₺ / Gün
1250 ₺ / Hafta
2600 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMSIZ

Tek Kişilik

Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

220 ₺ / Gün
1200 ₺ / Hafta
2300 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMLI

İki Kişilik

Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

180 ₺ / Gün
1000 ₺ / Hafta
2000 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMSIZ

İki Kişilik

Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

170 ₺ / Gün
950 ₺ / Hafta
1900 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMLI

Dört Kişilik

Gökçe ’da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

170 ₺ / Gün
950 ₺ / Hafta
1900 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMLI

On/Oniki Kişilik

Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

160 ₺ / Gün
850 ₺ / Hafta
1600 ₺ / Ay


Bir önceki yazımız olan Gökçe Pansiyon’u Tercih Etmeniz İçin 5 Neden ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.