Beşiktaş Günlük Ev

besiktas-gunluk-ev.jpg

  ÖN REZERVASYON  Odaları uzun süreli konaklamalar için tasarlanmış olan günlük de kiralayabileceğiz evlerdir. Beşiktaş günlük ev uzun zamanlardan beridir hizmet veriyor. Dünya genelinde uzun zamandan beridir günlük ev kiralama faaliyetleri devam ederken ülkemiz de ise son bir kaç yılda günlük olarak ev kiralama hizmetleri verilmeye başlandı. Günümüz de konaklamaya ihtiyacı olan yerli ya da yabancı misafirlerin ya da seyahat esnasında konaklamaya ihtiyaç duyan kişiler tercihlerini günlük kiralık evlerden yana kullanıyor.

  Günlük otel odası gibi olmadığı için insanlar burada kendi evlerindeymiş gibi bir hisse kapılıp kendilerini daha rahat hissettikleri için bu tarz evler de konaklamayı tercih ediyor. Otel fiyatları daha pahalı olduğu için günlük ev kiralama işine daha sıcak bakıyorlar. Günlük kiralık ev fiyatları daha uygundur.

  Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Beşiktaş günlük ev sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sürekli olarak temiz ve düzenli bir hizmet sunmaya çalışıyor. Kiralık daireler son derece konforlu ve rahattırlar. Sizler de günü birlik bir kiralık daire kiralamak istiyorsanız mutlaka dairenin bir firmaya mı yoksa bir şahısa mı ait olduğuna bakmanız ve bunu araştırmanız gerekiyor.

  Bunu araştırmak için pek çok dünya geneli rezervasyon sitesini ya da Google aracılığı ile kontrol etmeniz mümkündür. Konaklama yapacağınız yer bir firmaya aitse sürekli olarak bir muhatap bulma şansına sahip olabilirsiniz. Karşılaştığınız bir problemde size yardımcı olabilecek ya da daire içinde meydana gelen bir sorunda anında müdahale edebilen birilerini bulabilirsiniz. Bu konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

  Kiralamak İstediğinizde Ne Yapmanız Gerekiyor?

  Beşiktaş günlük ev firması olarak size hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Daire de herhangi bir sorun ya da eksiklik meydana gelmemesi adına sizler ile sürekli olarak iletişim halindeyiz. Günlük kiralık daire arayışında iseniz ve tercihinizi günü birlik bir daireden yana yapmak istiyorsanız Google’dan konaklama yapmak istediğiniz semt, il, ilçe ile ilgili araştırma yapmanız gerekiyor. Örneğin Beşiktaş günlük yazarak arama yaptığınızda sizlere kaç odanın olduğunu ya da dairenin bulunup bulunmadığını gösterebilir.

   Günlük Nedir?

  Günlük kiralık evler yüksek olan otel fiyatlarına oranla daha uygun oldukları için tercih ediliyorlar. Zamansız ve plansız gezilerde acil olarak konaklamak için bir alternatif olabiliyor. Beşiktaş günlük ev ilanlarını incelerken ev hakkındaki bütün gerekli bilgileri görmeniz mümkündür.

  Eve bakmaya gitmeden önce ev ile alakalı kafanızda takılı kalan soruları sorabilirsiniz. Diğer evler ile kıyaslama da yapabilirsiniz. Hastane yakınlarında, havaalanı yakınlarında, fuar alanlarında yakın yerlerde günlük kiralık evler oldukça tutuluyor. Günlük kiralık evler de oldukça fazla sayıdadır.

  Günlük Yasal Mı?

  Beşiktaş günlük ev olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet veriyoruz. Günlük ya da daire konusunda herhangi bur oda ya da dernek bulunmuyor. Denetim altına alabilmek adına hükümet bir genelge yayınladı. Bu evler otel gibi işlev görecek olmasından dolayı herhangi bir sorun teşkil etmiyor.  Bu yüzden evi kiralayacak olan ve evi kiralayanın birbirini araştırmasında bir mahsur yoktur. Ev sahibinin kiracısını araştırıp daha sonra evi vermesi ne kadar doğru bir davranışsa kiracının da ev sahibini araştırıp onun hakkında bilgi sahibi olması o kadar doğru bir davranıştır.

  Evi kiralamak istediğiniz kişinin gerçekten ev sahibi olup olmadığını dikkatli bir şekilde araştırın. Günlük kiralık evler için gerekli izinleri almanız yeterli olacaktır. Kimlik bildirme ve geçici ikamet bildirme projesini çıkarmanız gerekiyor. hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

  Odalarımız  Bilirsiniz ki İstanbul’da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için kiralık daire bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda pansiyon denilince ilk akla gelen Gökçe Pansiyon çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

  Oda Özellikleri


  CAMLI + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  150 ₺ / Gün
  850 ₺ / Hafta
  2100 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul’a açılan camları, …

  140 ₺ / Gün
  800 ₺ / Hafta
  1900 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  140 ₺ / Gün
  750 ₺ / Hafta
  1700 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

  130 ₺ / Gün
  700 ₺ / Hafta
  1500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

  110 ₺ / Gün
  650 ₺ / Hafta
  1350 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

  100 ₺ / Gün
  600 ₺ / Hafta
  1250 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Dört Kişilik

  Gökçe Pansiyon’da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

  100 ₺ / Gün
  600 ₺ / Hafta
  1250 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  On/Oniki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

  100 ₺ / Gün
  475 ₺ / Hafta
  1000 ₺ / Ay


  Gökçe Pansiyon’dan Görüntüler

  Bir önceki yazımız olan Avrupa Yakası Otel başlıklı makalemizde ve otel hakkında bilgiler verilmektedir.