Taksim Pansiyon

18/02/2019 by GokcePansiyon
taksim-pansiyon-apart.jpg

ÖN REZERVASYON
ve Günlük Apart

Bu yazıda sizlere Taksimde gecelik pansiyon arayışında olanlar için çok özel bir alternatif sunacağız. Taksim ucuz pansiyon denilince akla ilk gelen adreslerden bir tanesi olmakla beraber kaliteden de ödün vermeyen bir anlayış ile bay müşterilere hizmet vermektedir.

Özellikle İstanbul Taksim’de konaklama hizmeti arayanlar  neden bizi seçilmeli sorusuna verilebilecek yanıtlardan bazıları şunlardır:  Odalarınızı kiraladığınızda herhangi bir fatura ödemezsiniz. Günlük, aylık, haftalık konaklama olanağı bulunmaktadır.  Konakladığınız sürece istediğiniz zaman uyandırma servisi mevcuttur. Bunun yanında temizlik ve hijyenden asla ödün verilmemekte, odalar günlük olarak düzenli temizlenmektedir.

Resepsiyon 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Siz yokken adınıza gelen kargo ve mektuplar alınmaktadır.  Kendi evinizde gibi kalma olanağınız mevcuttur.

Taksim ucuz ve güvenli konaklama hizmeti vermesine rağmen güvenlik konusunda da son derece önemli bir yer teşkil eden yapısı vardır.  Pansiyona girişler parmak izi ile yapılmakta, sürekli olarak pansiyonumuz güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir.

Odalar tek kişilik,çift kişilik, dört kişilik, altı kişilik, sekiz kişilik, on iki kişilik olmak üzere farklı gruplarda odalar yer almaktadır. Odaların bazıları televizyonlu, bazıları televizyonsuzdur. Bunun yanında İstanbul Taksim ucuz pansiyon denilince akla ilk gelen adreslerden bir tanesi olan Gökçe Pansiyonda kafeterya, çamaşır salonu diğer hizmetler de yer almaktadır.

Taksim’de ortalama pansiyon fiyatlarına bakıldığında son derece uygun Gökçe Pansiyon. Nitekim internetten bakıldığından da Taksim aylık pansiyon rakamları içinde bu değerlere kalınabilecek başka bir adres mevcut değildir. Günlük 45 Türk Lirası ödenerek son derece ekonomik  ve güvenli hizmet anlayışı ile kalabilmek mümkündür. Kalan müşteri kitleleri ve taviz verilmeyen kurallarımız sayesinde aile ortamında bir konaklama hizmetinin verildiğini belirtmek gerekir.

Taksimde Neler Yapılır?

İnsanların bu pansiyonu seçmesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi hiç şüphe yok ki bulunduğu konuma Taksimden kolay ulaşımdır.

İstanbul’un en eski yerleşim merkezlerinden bir tanesi olan Taksim eğlencenin, kültürün, her türlü sanat etkinliğinin olduğu bir konumdadır. Taksim Avrupa yakasının en önemli ilçelerinden bir tanesi olan Beyoğlu ilçesinin semtlerinden bir tanesidir. Gerek yerli, gerek yabancı turistler için de son derece göz alıcı deneyimler sunar.

İnsanlar ister iş amaçlı olarak, ister başka bir amaçla geldiğinde Taksim’de boş zamanlarında yapabilecek çok şey bulabilir. Ama sadece Taksim ve çevresini gezmek için gelip, son derece uygun rakamlarla Taksim pansiyonda kalarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Barları, cafeleri, ara sokakları hepsi başlı başına birer deneyim arz eder. Tarlabaşı, Galata kulesi, Taksim parkı, meşhur Cumhuriyet Anıtı ile başlı başına bir dokusu vardır.

Taksim bölgesinde pansiyonda kalmanın en önemli avantajlarından bir tanesi İstanbul’un diğer her noktasına her türlü ulaşım olanağının olmasıdır. Taksi, metro, metrobüs, dolmuş gibi çok değişik seçenekler ile istenilen her yere ulaşmak mümkündür. Bu yüzden de kişiler kenti hiç bilmese bile rahatlıkla diledikleri yere ulaşabilmektedir.

Taksimden Pansiyonumuza Nasıl Gidilir?

Gökçe Pansiyon adresine ulaşmak son derece kolay.  İstanbul Taksim bölgesinde ucuz pansiyon denilince akla ilk gelen yerlerden bir tanesi olan pansiyona toplu taşıma ağının en yoğun ve en kolay yerinde bulunmaktadır. Eğer herhangi bir taksi ya da özel aracınız ile gidecek iseniz  Piyalepaşa Bulvarı üzerinden doğrudan gidebilirsiniz. Yine taksi ya da kendi özel aracınız ile bir diğer alternatif trafiğin en yoğun olduğu bölge olduğu için tercih edilmese de Beşiktaş Kağıthane tüneli üzerinden gidebilirsiniz.

Elbette toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. Taksim meydanından her 12 dakikada bir kalkan M2 metrosunu ya da 46B ve 46Ç otobüslerini de kullanabilirsiniz. Çok kısa sürede bu araçlar ile pansiyona kolayca ulaşmanız mümkün.

Ulaşım konusunda pansiyon yetkilileri her türlü kolaylığı sağlamaktadır.  Takıldığınız zaman firma yetkilileri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Gökçe Pansiyon Odalar ve Fiyat Listesi


tekkisilikcamlitv2-1-min
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMLI + TV

Tek Kişilik


70 ₺ / Gün
850 ₺ / Ay


1kisilikcamli
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMLI

Tek Kişilik


65 ₺ / Gün
800 ₺ / Ay


tekkisilikcamsiz-1-320x240
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMSIZ

Tek Kişilik


60 ₺ / Gün
700 ₺ / Ay


2kisilikcamli
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMLI

İki Kişilik


60 ₺ / Gün
500 ₺ / Ay


ikikisilikcamsiz-1
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMSIZ

İki Kişilik


55 ₺ / Gün
450 ₺ / Ay


4kisilik-1
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMLI

Dört Kişilik


55 ₺ / Gün
450 ₺ / Ay


68kisilik-320x240
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMLI

Altı/Sekiz Kişilik


50 ₺ / Gün
425 ₺ / Ay


1012kisilik-2-320x240
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMLI

On/Oniki Kişilik


45 ₺ / Gün
400 ₺ / Ay


Gökçe Pansiyon’dan Görüntüler