Şişli Pansiyon

03/02/2019 by GokcePansiyon
sisli.jpg

ÖN REZERVASYON
İstanbul’un Çağlayan semtinde yer alan pansiyonumuz oldukça ekonomik ve kalitelidir. Bu bağlamda şehrin can damarı denilecek bir bölgede faaliyetlerimizi altı yıldır sürdürmekteyiz. Konaklama hizmeti sunarken tamamen müşterilerimizi düşünmekteyiz. Yani ‘Müşteri velinimettir.’ sözünü slogan haline getirmiş durumdayız. Bu nedenle de müşteri memnuniyetini sağlamak adına her geçen gün daha kaliteli bir hale kendimizi getirmeye çalışmaktayız.

Bundan sebep şişli bölgesi pansiyon hizmetleri konusunda bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Konu ile alakalı olarak bizi tercih etmek isteyen kişilerin aklında bazı durumlar olabilir.Bunlardan biri olarak pansiyon odalarında bayanların kalıp kalamadığı en çok sorulanların başında gelmektedir. Biz pansiyon olarak sadece erkek misafirlere hizmet sunmaktayız. Bu anlamda bayanların bunu bilerek hareket etmesi son derece önemlidir.Bir başka konu ise odaların içerisinde televizyonların olup olmamasıyla alakalıdır.Yeni sistem ayarlarımızı yapmamızın neticesinde artık şişli pansiyon otel hizmeti anlamında odalarımızın bazılarına televizyon ve uydu ağı seçenekleri sunmaktayız.

Ayrıca müşterilerimizin en çok merak ettiği şey elbette ki güvenlik konusu olmaktadır. Çünkü pansiyon dışına çıkan kişiler bazen gün boyu gelmeyebilmektedir. Böyle durumlarda oda içerisinde kalan değerli eşyalarının zarar görmemesini istemektedirler. Biz bu konuda son derece dikkatliyiz. Bina 50 adet güvenlik kamerası ile birlikte 7/24 izlenmektedir. Ayrıca pansiyonumuza parmak izinizle giriş yapmaktasınız. Bu nedenle yabancı ve kötü niyetli kişilerin pansiyonumuza girmesi tamamen olanaksızdır. Bu yüzden bu konuda içiniz rahat olabilir. Bir de depozito konusunu hatırlatmakta fayda görmekteyiz. Pansiyonumuza rezervasyon yaptırdığınız zaman sizlerden belli bir miktarda depozito ücreti istemekteyiz. Bu fiyat tek kişilik odalarda 100 ve diğer odalarda ise 50 TL şeklinde olmaktadır. Pansiyonumuzdan ayrılacağınız zaman bu başlangıçta ödemiş olduğunuz pansiyon depozito ücretini size iade etmekteyiz. Genel olarak ise şişlide ucuz pansiyon hizmetinde iddialı olduğumuzu bilmelisiniz. Bu da konaklama yapmak için oldukça cüzi rakamlar ödemeniz gerektiğini göstermektedir.

İstanbul Şişli Bölgesinde Neler Yapabilirsiniz?

Şişli, İstanbul’un en yoğun ve kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Ülkemizin iş dünyasının kalbi bir nevi burada atmaktadır. Bu nedenle de burasının önemli yatırım ve finans merkezlerinden biri hali geldiğini de bilmek gerekir. İlçeye bağlı 25 mahalle bulunmaktadır. İş dünyasının olduğu kadar diğer çevrelerden insanların da yaşama anlamında tercih ettiği yerlerdendir. İlçenin içerisinde gezebileceğini kafeler, müzeler, alışveriş merkezleri ve doğal mesire yerleri yer almaktadır. Bu da ilçenin her daim canlı kalmasına vesile olmaktadır. İlçe, Harbiye Askeri Müze Komutanlığı’na, Cevahir Alışveriş Merkezi’ne Perpa’ya ve Maçka Demokrasi Parkı’na olan yakınlığıyla bilinmektedir. Bu nedenle de burada birçok gezi seçeneğinin olduğunu söyleyebiliriz. Şu an için ilçenin nüfusu 300 bin civarındadır. Artan yoğunluk nedeniyle nüfusun da yükseleceğini belirtenlerin oranı da bir hayli fazladır.

Şişli’den Gökçe Pansiyon Konumuna Nasıl Gidilir?

Çevre ilçelerden pansiyona zaman kaybetmeden ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Esentepe, Gayrettepe minibüslerini kullanabileceğinizi unutmamalısınız. Ayrıca şişli civarı pansiyon anlamında en çok Gökçe Pansiyon konumunun bilindiğini de hatırlatmak isteriz. M2 metrobüs hattını kullanarak Şişli durağında inmeniz ve ardından kısa bir mesafe yürümeniz yeterlidir. 20 dakikada bir kalkan 46T otobüsüne binip Cami durağında indiğiniz zamanda pansiyona ulaşabilirsiniz. Ayrıca DT2 ve 202 hatlarıyla da pansiyona biraz yürüyüş yaparak gelebilirsiniz.Çevre ilçelerden Gökçe Pansiyona nasıl gelinir? 

Gökçe Pansiyon Odalar ve Fiyat Listesi


tekkisilikcamlitv2-1-min
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMLI + TV

Tek Kişilik


70 ₺ / Gün
850 ₺ / Ay


1kisilikcamli
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMLI

Tek Kişilik


65 ₺ / Gün
800 ₺ / Ay


tekkisilikcamsiz-1-320x240
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMSIZ

Tek Kişilik


60 ₺ / Gün
700 ₺ / Ay


2kisilikcamli
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMLI

İki Kişilik


60 ₺ / Gün
500 ₺ / Ay


ikikisilikcamsiz-1
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMSIZ

İki Kişilik


55 ₺ / Gün
450 ₺ / Ay


4kisilik-1
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMLI

Dört Kişilik


55 ₺ / Gün
450 ₺ / Ay


68kisilik-320x240
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMLI

Altı/Sekiz Kişilik


50 ₺ / Gün
425 ₺ / Ay


1012kisilik-2-320x240
Oda Özellikleri
Günlük kahvaltı dahil


CAMLI

On/Oniki Kişilik


45 ₺ / Gün
400 ₺ / Ay


Gökçe Pansiyon Ortak Alanlar


ÖN REZERVASYON