Şişli Günlük Kiralık

sisli-gunluk-kiralik-apart-gokce-pansiyon-1200x675.jpg

Konaklama ve Hizmetleri

Şişli günlük kiralık daire firması olarak siz değerli müşterileri memnun edebilmek adına büyük çaba sarf ediyoruz. Günlük evlerde konaklamak her zaman daha uygun fiyatlı oldukları için oteller yerine günlük evler ve daireler tercih ediliyor. Günlük evlerde rahat edebiliyorken ve kendi zevkinize göre dekore edip dizayn edebiliyorken odaları öyle değildir.

Alan kısıtlı, dar ve oldukça sıkıcı bir yerdir. Dairelerde dilediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz. İstediğiniz zaman dışarı gidip gelebilir ve eve istediğiniz saatte sipariş verebilirsiniz. Otelde böyle bir imkân yoktur. Ayrıca kiralık evlerde mutfak tamamen sizin hizmetinizdedir. İstediğiniz şekilde yemek yapabilir istediğiniz kadar arkadaşınızı davet edebilirsiniz.

Günlük Kiralık Dairelerde Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Şişli günlük kiralık daire olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sürekli olarak temiz ve düzenli bir hizmet sunmaya çalışıyor. Otelde yapacağınız konaklama süresince kişi başına ödeme yapma zorunluluğunuz vardır. Ancak kiralık evlerde böyle bir durum söz konusu değildir. Kiraladığımız ev ya da daire için bir ödeme yapabilirsiniz. Kalacağınız günü siz belirler ve buna uygun olarak ödeme yaparsınız. Kiralık daireler son derece konforlu ve rahattırlar.

Bunu araştırmak için pek çok günlük rezervasyon sitesini ya da Google aracılığı ile kontrol etmeniz mümkündür. Konaklama yapacağınız yer bir firmaya aitse sürekli olarak bir muhatap bulma şansına sahip olabilirsiniz. Karşılaştığınız bir problemde size yardımcı olabilecek ya da daire içinde meydana gelen bir sorunda anında müdahale edebilen birilerini bulabilirsiniz. Kiralık evlerde mutfak tamamen size ait olur. Kendi zevkinize göre yemek yapabilirisiniz hatta bu yemeğe arkadaşlarınızı da davet edebilirisiniz. Bunun yanı sıra arkadaşlarınız kiraladığınız evde dahi kalabilir.

Günlük Ne Demek?

Şişli de kalabileceğiniz bir kiralık daire arıyorsanız en doğru adrestesiniz. Odalar tamamen aileler için tasarlanmıştır. Ailecek bu evlerde kalabilme imkânına sahipsiniz. Günlük kiralık evler yüksek olan otel fiyatlarına oranla daha uygun oldukları için tercih ediliyorlar. Zamansız ve plansız gezilerde acil olarak konaklamak için bir alternatif olabiliyor. Şişli günlük kiralık ev ilanlarını incelerken ev hakkındaki bütün gerekli bilgileri görmeniz mümkündür. Eve bakmaya gitmeden önce ev ile alakalı kafanızda takılı kalan soruları sorabilirsiniz.

Diğer evler ile kıyaslama da yapabilirsiniz. Hastane yakınlarında, havaalanı yakınlarında günlük kiralık evler oldukça tutuluyor. Günlük kiralık evler de çok fazla sayıdadır. Ailecek kalabileceğiniz evlerde sizlere son derece uygun fiyatlarda konaklayabilme fırsatı sunuluyor. Yalnızca odalar adına ücret talep edilir. Bunun yanı sıra sizlerden ya da gelen konuklarınızdan herhangi bir ek ücret talep edilmez. Kişi başı olarak ücret talep edilmez. Odalar 3 kişinin kalabilmesi için uygun olarak yapılmıştır. Giriş yapabilmek için kimlik bilgilerinize gerek yoktur.

Kiralamak İsteyen Bireyler Ne Yapmalı?

Şişli günlük kiralık daire olarak sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için çabalıyoruz. Odalarımız misafirlere uygundur. Günlük kiralık daire arayışı içinde iseniz, mutlaka detaylı bir şekilde araştırma yapmanız gerekiyor. Semt ve ilçe ismini Google' dan aratarak size uygun kiralık ev olup olmadığını görebilirisiniz. Kiralık daire aradığınızda kurumsal ve bireysel olan ilanlar gözünüze çarpacaktır.

İstediğiniz yerde kalabilirsiniz. Daha önce konaklamış olan müşterilerin yorumlarını okuyarak evi kiralayabilirsiniz. Daha sonra hayal kırıklığı yaşamamak adına bu “yorumları değerlendirmeniz” oldukça önemlidir. olarak özenli bir şekilde hizmet veriyoruz. Firmamız aracılığı ile kiralayacağınız günlük evden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

OdalarımızBilirsiniz ki İstanbul'da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için kiralık daire bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda pansiyon denilince ilk akla gelen Gökçe Pansiyon çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

Oda Özellikleri


CAMLI + TV

Tek Kişilik

Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

350 ₺ / Gün
2000 ₺ / Hafta
6000 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMLI

Tek Kişilik

Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul'a açılan camları, …

310 ₺ / Gün
1800 ₺ / Hafta
5500 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMSIZ + TV

Tek Kişilik

Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

290 ₺ / Gün
1700 ₺ / Hafta
5000 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMSIZ

Tek Kişilik

Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

250 ₺ / Gün
1500 ₺ / Hafta
4500 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMLI

İki Kişilik

Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

250 ₺ / Gün
1500 ₺ / Hafta
4500 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMSIZ

İki Kişilik

Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

230 ₺ / Gün
1300 ₺ / Hafta
4000 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMLI

Dört Kişilik

Gökçe Pansiyon'da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

230 ₺ / Gün
1200 ₺ / Hafta
4000 ₺ / Ay


Oda Özellikleri


CAMLI

On/Oniki Kişilik

Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

220 ₺ / Gün
1200 ₺ / Hafta
4000 ₺ / Ay


Gökçe Pansiyon'dan Görüntüler

Bir önceki yazımız olan Şişli Pansiyon başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.