Şişli Apart

Sisli-Apart-1200x675.jpg


  ÖN REZERVASYON
  Şişli  konusunda son derece kaliteli hizmetlere sahip bir ilçe güdümündedir. Şişli'de sizlere hizmet veren apart kiralama konusunda hızlı bir hizmet deneyimini sizlere en ayrıcalıklı yollardan sunmayı başarıyor. Bizden alacağınız hizmetlerin tamamı profesyonel hizmetler olarak bilinmektedir. Her alanda sizlere sınırsız ve kaliteli bir apart hizmeti sağlıyoruz. Apartlarımızın hepsi sağlık ve hijyen koşullarına uygun olarak temizlenmektedir. Firmamız sizlere bu alanda en hızlı hizmetleri sunmayı başarıyor.

  Gökçe pansiyonun apartlarının tamamında WİFİ hizmeti bulunuyor. Dolayısıyla sınırsız WİFİ ayrıcalığını apartlarımızda yaşayabilirsiniz. Apart dairelerimiz aynı zamanda eşyalı olma özelliğine sahiptir. Böylelikle bir ailenin ihtiyacı olacak bütün eşyaları sizlere sağlıyoruz. Firmamı sizlere 7/24 sıcak su imkânı da sunan bir kurumdur.

  Şişli Apart Özellikleri

  Şişli apart dairelerimiz özellikleriyle adından sıklıkla söz ettiren bir kurum olmuştur. Gökçe pansiyondan  kiralayacağınız apartların hepsi birinci sınıf hizmet kalitesine sahip profesyonel daireler olma özelliğine sahiptir. Apartmanlarımızda güvenlik seviyesi üst seviye olanaklardadır. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla gece apartmanlarınızda uyuma özelliğine erişeceksiniz. Güvenlik kameralarımız 24 saat sizlere hizmet sunmaktadır.

  Böylelikle dilediğiniz zaman dilimi içerisinde evinizde rahatlıkla uykuya dalabileceksiniz. Firmamız hizmet sahasını her geçen gün yenileyerek apartların özelliklerini güncellemektedir. Apartlarımızda jakuzi sistemi de bulunuyor. Sıcak su banyonuzu jakuzilerinizde yapabilmenin keyfini apartmanlarımızda yaşayabilme olanağını sizlere en geniş standartlar ekseni altında sunmayı başarıyoruz. Her daim sizlerin yanınızda yer alıyoruz.

  Şişli Apart Güvencesi

  Şişli apart güvencesi her daim sizlere kalite ve ayrıcalıklar sunan bir kurumdur. Kurumsal tabanlı bir firmadan hizmet almak istiyorsanız tercih edeceğiniz adres Şişli apart firmamızdır. Firmamız kurumsal bir marka değeri olma özelliğine sahiptir. Dolayısıyla sizlere kurumsal ve yasal protokollere uygun bir kiralama hizmeti deneyimi sunmaktadır.

  Apartlarımızda her gün temizlik yapıyoruz. Hijyen bizim için en önemli koşuldur. Hijyen sahibi bir kurum olarak sektörde ön plana çıkmayı başarıyoruz. Firmamızdan alacağınız birinci sınıf ahenk kalitesine uygun hizmetlerle siz de kaliteli bir konaklama keyfine erişebilirsiniz. Her daim sizin yanınızda yer alarak sizlere en güncel hizmetleri yenilikçi ekibimizle sunmayı başarmaktayız.

  Şişli Apart Kalitesi

  Şişi apart kalitesini her alanda konuşturuyor. Firmamızın apartmanlarının lüks kalite standartlarında olması müşterilerimizin iştahını kabartmaktadır. Apartmanlarımızda her türlü imkân ve hizmet bulunmaktadır. Apartmanlarımız site içi daireler olarak ön plana çıkıyor. Sitemizin ortasında havuz bulunmaktadır. Dolayısıyla bizlerden kiralayacağınız apartmanlarla havuz keyfide yaşayabilme olanaklarına sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Gökçe sizlere sınırsız bir hizmet paketini her anlamda fonksiyonel olarak sunmayı başarmaktadır.

  Başarılı ekibimiz her daim her konuda sizlere yardımcı olmayı başarmaktadır. Profesyonel bir kurum olarak marka kalitemizi her alanda artırıyoruz. Markalaşma yolunda kendimizden emin adımlarla ilerliyoruz. Sizlerin de desteğiyle hizmet fonksiyonlarımızı her geçen gün büyüterek sizlere sınırsız bir hizmet deneyimini en hızlı şekilde sunmayı başarmaktayız.

  Şişli Apart Fiyatları

  Şişli apart fiyatları son zamanlarda fazlaca merak ediliyor. Firmamız apart konusunda sunmuş olduğu uygun fiyat aralıklarıyla gündeme gelmeyi başarmıştır. Firmamızdan alacağınız apart hizmetlerinin tamamı uygun fiyat aralığında gerçekleşen dört dörtlük standartlarda hizmet potansiyeline sahip durumdadır. hizmet sahasını her geçen gün genişleterek siz değerli müşterilerine elit kalite potansiyeline yaraşır tarz birinci sınıf bir hizmet ayrıcalığını en kaliteli yoldan sunmayı başarıyor.

  Fiyatlarımız dairelerden dairelere farklılık göstermekle beraber lüks ve standart daire fiyatlarımız birbirinden tamamıyla farklıdır. Dolayısıyla fiyatların oluşumunda sizlerin istekleri ve talepleri doğrudan rol oynayan en önemli etmenlerin başında yerini almayı başarıyor.

  Odalarımız  Bilirsiniz ki İstanbul'da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda pansiyon denilince ilk akla gelen Gökçe Pansiyon çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

  Oda Özellikleri


  CAMLI + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  350 ₺ / Gün
  2000 ₺ / Hafta
  6000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul'a açılan camları, …

  310 ₺ / Gün
  1800 ₺ / Hafta
  5500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  290 ₺ / Gün
  1700 ₺ / Hafta
  5000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

  250 ₺ / Gün
  1500 ₺ / Hafta
  4500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

  230 ₺ / Gün
  1300 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Dört Kişilik

  Gökçe Pansiyon'da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

  230 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  On/Oniki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

  220 ₺ / Gün
  1200 ₺ / Hafta
  4000 ₺ / Ay


  Gökçe Pansiyon'dan Görüntüler

  Bir önceki yazımız olan Taksim Günlük Kiralık başlıklı makalemizde ve hakkında bilgiler verilmektedir.