Mecidiyeköy Apart

mecidiyekoy-apart.jpg

  ÖN REZERVASYON  Mecidiyeköy apart hizmetlerimiz uluslararası kalite standartlarına sahip hizmetler olarak ön plana çıkmaktadır. Bizlerden alacağınız hizmetlerin tamamı birinci sınıf ayrıcalıklarda gerçekleşen enternasyonal kalite standartlarına mensup hizmetlerdir. Apartlarımızın tamamı hijyenik ortam koşullarına göre muhafaza edilmektedir. Apartlarımızda her gün bakım yapılıyor. Böylelikle sizlere temiz bir apart hizmeti sunmuş oluyoruz. Firmamız için temizlik konusu en önemli faktörler arasında bulunuyor.

  Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için hizmet sahamızı her geçen gün genişleterek sizlere geniş standartlar ekseni altında hizmetler sunmayı başarıyoruz. Başarılı bir firmadan hizmet alarak hizmet sahanızı genişletme imkânına sahip olabilirsiniz. Firmamız sizlere en lüks apart hizmetlerini en hızlı ve süratli yoldan sunmayı başarmaktadır. Firmamızdan alacağınız hizmetlerin tamamı enternasyonal kalite standartlarında hizmetler olarak ön plana çıkmaktadır.

  7/24

  Mecidiyeköy apart hizmetlerimizin en önemli özelliklerinden birisi 7/24 sıcak su ve WİFİ hizmetinin olmasıdır. Apartlarımızın tamamı gelişmiş statü koşullarına uygun olarak dizayn edilmiş apartlardır. Apartlarımızda konaklama konusunda rahat etmeniz için her şey öncesinden düşünülmüştür. Apartlarımız klimalıdır. Dolayısıyla yaz aylarında klimanızın karşısında rahatlayabilirsiniz.

  Mecidiyeköy merkezde bulunan apartlarımız en merkezi konumda bulunur. Dolayısıyla merkezi bir ilçe gezintisine de çıkabilmeniz son derece kolaydır. Firmamızdan alacağınız birinci sınıf oluşumlu hizmetlerle en lüks apart hizmetlerinden en geniş standartlarda yararlanma ayrıcalığına erişim sağlayabilirsiniz. Firmamız sizlere sınırsız bir hizmet deneyimini en kurumsal yollardan sunmayı başaran bir kurumdur.

  Kalitesi

  Mecidiyeköy apart dairelerin kalitesi günümüzde yadsınamayacak derecede büyüktür. Kurumsal temelli bir firma olarak sizlere geniş fonksiyonlu hizmetler sunmaktayız. Firmamızdan alacağınız geniş standartlarda hizmetlerle her anlamda kaliteyi yaşayabilme olanağına sahip olmuş oluyorsunuz. Firmamız hizmet potansiyelini her geçen gün güncelleyerek sizlere yenilikçi bir hizmet deneyimini en ayrıcalıklı yollardan sunmayı başarmaktadır.

  Böylelikle ortaya kaliteli ve ahenkli oluşumlu hizmetler çıkmış oluyor. Firmamız her daim sizin yanınızda yer alan son derece profesyonel bir kurum olarak bilinmektedir. Apartmanlarımız 7/24 güvenlik kamerasıyla izlenmektedir. Dolayısıyla hırsızlık olaylarına karşı tam teşekküllü bir hizmet deneyimini sizlere sunuyoruz. Güvenlik görevlilerimiz sabah- akşam sizlere sınırsız bir hizmet deneyimi sunmayı başarmaktadır.

  Sınırsız Hizmetler

  Mecidiyeköy apart hizmetlerimizin tamamı sınırsız hizmet potansiyeline sahip kurumsal hizmetler olarak ön plana çıkmaktadır. Bizlerden alacağınız hizmetlerle hızlı ve profesyonel bir hizmet deneyimine erişebilirsiniz. Firmamız hizmet sahasını her geçen gün geliştirerek sizlere profesyonel koşullar ekseni altında hizmetler sunmayı başarmaktadır.

  Firmamız her alanda kendisine geniş bir opsiyon alanı bulmaktadır. Uluslararası kalite koşullarına uygun çalışan bir kurum olarak sizlere Avrupa nitelik standartlarında apart hizmetleri sunmaktayız. Böylelikle hizmetlerimizle kaliteyi yaşayabilme olanağına kavuşmuş oluyorsunuz. Her anlamda sizlere rahat ve konforlu bir konaklama ayrıcalığını en geniş standartlar ekseni altında sunmayı başarmaktayız. Gökçe kaliteli hizmetler olarak sektörde ön plana çıkmaktadır.

  Fonksiyonel Hizmetler

  Mecidiyeköy apart hizmetlerimizin bütünü fonksiyonel hizmetler olarak ön plana çıkan son derece hızlı hizmetlerdir. Apartmanlarımızın tamamı eşyalı daireler olarak ön plana çıkar. Böylelikle bir ev konforunu hissetmeniz için bütün eşyalara sahip bir kurum olarak bilinmekteyiz. Gökçe pansiyonla irtibata geçerek hizmetlerimiz hakkında daha detaylı ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Mecidiyeköy merkezde bulunan apart dairelerimiz sevimli dostlarınızı bakabilmeniz içinde uygundur. Dolayısıyla apartmanlarımızda kedi, köpek beslemek tamamıyla serbesttir. Bizlerden alacağınız hizmetlerle kaliteyi yaşayabilme olanağına sahip olabilirsiniz. Her alanda sizlere sınırsız ve kurumsal bir hizmet deneyimini yasal protokollere uygun bir şekilde sunmayı başarmaktadır. Her daim sizin yanınızda yer alan bir firma olarak ön plandayız.

  Odalarımız  Bilirsiniz ki İstanbul’da ev kiralamak zor olmakla beraber masraflıdır. Depozito, güvence bedelleri, aidat,eşya vs. gibi masraflar bunların bazılarıdır. Bunların yanı sıra kurs, öğrenim ve kısa süre konaklamalar için kiralık daire bulmak zor olmakla beraber otellerde çok pahalıdır. İstanbulda denilince ilk akla gelen Gökçe Pansiyon çağlayan da hizmetini sürdürmektedir.

  Oda Özellikleri


  CAMLI + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  200 ₺ / Gün
  1100 ₺ / Hafta
  2750 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odalarında huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. İstanbul’a açılan camları, …

  190 ₺ / Gün
  1050 ₺ / Hafta
  2500 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ + TV

  Tek Kişilik

  Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; …

  180 ₺ / Gün
  950 ₺ / Hafta
  2250 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  Tek Kişilik

  Gökçe Pansiyon, tek kişilik odada ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunuyor. Ferah bir şekilde dekore edilen tek kişilik odalarda;

  170 ₺ / Gün
  900 ₺ / Hafta
  2000 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, iki kişilik oda imkanlarıyla ekonomik bir konaklama sunuyor. Anahtarlı dolap, ortopedik bir yatak, internet ve faturaların dahil olduğu hizmetle ….

  160 ₺ / Gün
  850 ₺ / Hafta
  1800 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMSIZ

  İki Kişilik

  Gökçe Pansiyon; ekonomik bir konaklama hizmeti için iki kişilik odalarını misafirlerine sunuyor. Böylece uygun bir konaklama hizmeti yaratıyor. …

  150 ₺ / Gün
  800 ₺ / Hafta
  1700 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  Dört Kişilik

  Gökçe ’da dört kişilik odalarda konaklama imkanı sunuluyor. Ekonomik bir konaklama arayanlar için 4 kişilik odalar cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. …

  150 ₺ / Gün
  800 ₺ / Hafta
  1700 ₺ / Ay


  Oda Özellikleri


  CAMLI

  On/Oniki Kişilik

  Gökçe Pansiyon, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 6-8 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama…

  140 ₺ / Gün
  750 ₺ / Hafta
  1450 ₺ / Ay


  Gökçe Pansiyon’dan Görüntüler

  Bir önceki yazımız olan Şişli Apart başlıklı makalemizde Şişli apart, Şişli ve hakkında bilgiler verilmektedir.