CAMSIZ + TV Lİ

Tek Kişilik Oda

Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; çalışma masası, anahtarlı dolap ve televizyon yer alıyor…

Tek kişilik oda konfor ve avantajını yaşayın! Ferah bir ortam sağlayacak şekilde dekore edilen odada; çalışma masası, anahtarlı dolap ve televizyon yer alıyor. Ayrıca yorgunluğunuzu atabileceğiniz kaliteli ortopedik bir yatak bulunuyor. İnternet ve 24 saat uydu yayınıyla geniş imkan ve hizmetlerin sunulduğu tek kişilik odaları günlük, haftalık veya aylık kiralanıyor.
7/24 sıcak su, oda temizlik ve resepsiyon hizmetleriyle eşsiz bir konaklama imkanı sunuluyor. Gündelik ve uzun süreli konaklama bedellerine tüm faturalar dahil ediliyor. Modern ve estetik dekore edilerek misafirlerin kendilerini evlerinde gibi hissedecekleri odalar gündelik olarak temizleniyor. Binada güvenliğin sağlanabilmesi için parmak izi giriş ve kamera sistemleri yer alıyor.

Güvenlik, konfor ve huzur! Tek kişilik odanın avantajlarını sonuna kadar yaşayın

Ev kiralama masraflarından kurtulun
'un aylık konaklama bedellerinden faydalanarak; İstanbul'da ev kiralama, depozito, faturala ödeme ve temizlik gibi masraflardan kurtulun. Tek kişilik veya daha ekonomik bedellerle kalınabilen çoklu odaklarla İstanbul'da kaldığınız süre boyunca masraflarınızı kontrol altına alın. Gökçe ; İstanbul'un en iyi konumlarından birinde yer alıyor. Ulaşım yönünden sıkıntı yaşamadan; okul, iş veya kursunuza ulaşabilirsiniz.Oda ÖzellikleriFiyatlar


Günlük 290 TL

Haftalık 1700 TL

Aylık 5000 TL


Diğer Odalarımız


    ÖN REZERVASYON


    Gökçe Pansiyon'un vizyonunu oluşturan en temel yapı taşı, içinde bulunduğumuz konaklama sektöründe, yüksek kalite, minimum fiyat ve mutlak müşteri memnuniyetidir.

    Haber Bülteni

    Kampanyalarımızdan anında haber olmak istiyorsanız aşağıdaki forma mail adresinizi girerek kayıt olunuz.