Kendinize kalabileceğiniz güvenli bir yer mi arıyorsunuz ?

02/09/2017 by GokcePansiyon
GÜVENLİK.png

Kendinize kalabileceğiniz güvenli bir yer mi arıyorsunuz ?

İstanbul başlı başına bir ülke gibi, o kadar kalabalık ki, bazen kalacak yer bulabilir miyim diye düşünmüyor değiliz. İstanbul’da ev kiralarının da el yakacak seviyeye gelmesi ile pansiyonlar çok fazla önem kazanmaya başladı. Tabi, her pansiyona da güven olmaz, temiz ve güvenilir kişiler tarafından yönetiliyor olması gerekir.

 

7 yıldır İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Kağıthane’de ihtiyacı olanlara hizmet vermektedir. Pansiyon sadece birkaç günlük tutulmaz, senelerce bile kalmanız gerekebilir. İş aramaya geldiniz, kalacak yeriniz de yok, o zaman Gökçe Pansiyon‘daki temiz odalarla ve uygun fiyatlarla her zaman hizmetinizdedir. İstanbul’da iş buldunuz ve ev tutmak istiyorsunuz, 1000-1500 TL fiyatlara kiraları duyunca hemen vazgeçersiniz. Gökçe Pansiyon, 200 odası, 450 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam ediyor.

Gökçe Pansiyon, tek kişilik camlı ve camsız oda seçenekleri, 2-4-8-12 kişilik oda seçenekleri de yer almaktadır. İstanbul’daki en ucuz pansiyonlar arasında yer alan Gökçe Pansiyon, tek kişilik camlı odalarda aylık 700 TL, camsız odalarda 600 TL gibi uygun bir fiyata kalmanıza olanak tanıyor. 2 kişilik odaların aylık fiyatı ise 400-450 TL’dir. Günlük pansiyon fiyatları ise, tek kişilik camlı 55 TL, camsız 50 TL’dir. 2 kişilik camlı odaların günlük fiyatı 50 TL, camsız odaların ise 45 TL’dir. Ayrıca Gökçe Pansiyon, 50 Mbps kablosuz internet bağlantısı, anında sıcak su, çamaşırhaneler, öğrenciler için çalışma odaları, mescit ve her daim temizlik hizmetleri sunulmaktadır.

Kapı kapı pansiyon aramayın. Kaliteli ve yenilikçi hizmet çok yakınınızda. 0212 296 66 60