Camlı

10-12 Kişilik Oda

Gökçe , herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 10-12 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama bedellerini en aza indiriyor. İstanbul'da uzun süre kalmayı düşünen kişiler için en ideal konaklama masrafını çıkarıyor.

, herkesin bütçesine uygun konaklama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 10-12 kişilik paylaşımlı oda sistemi sayesinde konaklama bedellerini en aza indiriyor. İstanbul'da uzun süre kalmayı düşünen kişiler için en ideal konaklama masrafını çıkarıyor. Ortopedik yatak, kilitli dolap, sınırsız internet ve tüm fatura masraflarının dahil olduğu konaklama bedeli uyguluyor.

Yüksek konaklama bedelleri ödeyerek kazancınızı tüketmeyin; az ödeyin, birikiminiz olsun

Ortak kullanım alanları, gündelik temizlik hizmeti, yemekhane ve resepsiyon hizmetleri gibi farklı imkanların sunulduğu Gökçe Pansiyon ile uzun süreli İstanbul programlarınızda konaklama bedellerinizi kontrol altında tutun. 7/24 sıcak su, sınırsız internet ve tüm fatura masraflarının dahil olduğu konaklama bedelleriyle kazancınızdan arttırın.
İstanbul'da ev kiralamanın oldukça masraflı olması, daha iyi konaklama fırsatlarını değerlendirmeniz için bir fırsat sunuyor. Yedi senedir konaklama sektöründe bulunan Gökçe Pansiyon; güvenlikli, yaşanabilir, tüm ihtiyaçların karşılanabileceği bir ortamda düşük konaklama ücretleri teklif ediyor. Okul, iş veya kursa gitmek isteyenlerin ev kiralamak yerine, Gökçe Pansiyon'u tercih etmeleri konaklama ihtiyaçları için daha iyi bir çözümü ifade ediyor.Fiyatlar


Günlük 220 TL

Haftalık 1200 TL

Aylık 4000 TL


Diğer Odalarımız
Gökçe Pansiyon'un vizyonunu oluşturan en temel yapı taşı, içinde bulunduğumuz konaklama sektöründe, yüksek kalite, minimum fiyat ve mutlak müşteri memnuniyetidir.

Haber Bülteni

Kampanyalarımızdan anında haber olmak istiyorsanız aşağıdaki forma mail adresinizi girerek kayıt olunuz.